2737
2739
عنوان

بیاید ببینید حق دارم ناراحت شم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1638 بازدید | 36 پست
خداییش خیلی بهم برخورد چون ی ماهه داره بازیم میده با اینکه هزار بار گفتم من زیورآلات درست میکنم چ ...

منم مثل تو از فامیل شانس نیاوردم

برادرم میان خونه ما،بعد شام دهنشو پاک میکنه میره میشینه بدون اینکه تشکر کنه،در حالیکه خونه خواهرم کلی تشکر میکنه

میان خونه ما،کنترل دستشونه،یه بار خونه شون گفتم کنترلو بده،گف شرمنده

خواهرم که شوهرش گفته اصلا سر سفره کمکم نکنه

ضمن اینکه خواهرم خاله،دختر دایی اینا رو دیدنی انگار با من دشمنه

داداش کوچیکه هم که دیگه ...

گناهم هم اینه که شاغلم یه عده چشم دیدنم رو ندارن

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید
منم مثل تو از فامیل شانس نیاوردم برادرم میان خونه ما،بعد شام دهنشو پاک میکنه میره میشینه بدون اینکه ...

همه ی مشکل منو تو اینه که سکوت میکنیم جایی که نباید

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل تو از فامیل شانس نیاوردم برادرم میان خونه ما،بعد شام دهنشو پاک میکنه میره میشینه بدون اینکه ...

حالا پسرم به دوستم خاله گفتنی،خواهرم ناراحت میشه

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید

آفرین

دقیقا

انقد هیچ چی نگفتم پر رو شدن

آخه دلم نمیاد ، رومم نمیشه

ولی مگه میشه به داداشم چیزی گفت همچین قرمز و پر رو حرفشو میگه اصلا مهم نیس براش تو جمع بد میشه و..

البته با اونایی که اصلا احترام نگر نمیدارن اینجوری نیستا با من اینجوریه

2731

تازه بلد هم نیستم چی بگم تو اون موقعیت خاص

اره نمیتونم منم مهر خاموشی انگار زدن ب دهنم🙄

چه بدبختی ما

این از فامیل خودمون اون از فامیل شوهر

هر دو جا لالم به خدا