2737
2734
عنوان

مامانا کمک کهیر بدن بچم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 9832 بازدید | 33 پست

سلام

حتماببردكتر يادت بندازچياخورده 

من ب دخترم داروي سرماخوزدگيشو دوتاپشت هم دادم

بدنش همش ميخاريدوكهيرزد

خيلي بدبود

تبم داشت

سه شب توماشين ميخوابيديم وميگشتيم تابخوابه كمي

خيلي بدبود

دكترگف هرچي هس ازبدنش ميزنه بيرون وبدترازيناشوديديم خوب ميشن

خيليامثلابه توت فرنگي يابادمجون و...حساسن امپولش هس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقریبا ۱۳ ماهشه آره شیر خودمو میخوره. پریروز کیوی خورد فکر کنگ ازون باشه و اینکه خودم دیشب تخمخ و آج ...

عزیزم

اصولا اگه شما شیر  یا پفک یا توت فرنگی خورده باشی این حالت کهیر برا نوزاد به وجود میاد

اگر چند روزه ادامه داره

حتما ببر دکتر تا آمپول بزنن

چون اگر ادامه دار بشه و  تو گلو کهیر بزنه خطرناکه

✔️زندگی پر از انتخاب است و من شادی را انتخاب کردم.
2731
تقریبا ۱۳ ماهشه آره شیر خودمو میخوره. پریروز کیوی خورد فکر کنگ ازون باشه و اینکه خودم دیشب تخمخ و آج ...

پرهیز غذایی بکن چیز گرم نخور آجیل نخور تخم مرغ وبادمجون و... اصلاااااا، الان هم اگر داری ستیریزن بده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
یه خورده بهش ترنجبین دادم. 

من تا دیدم کهیر زد استخر توپش رو آوردم وسط خونه یه کاسه آب خنک پر کردم گذاشتم جلوش بازی کنه خیلی کمک کرد به کم شدنش ، فرداشم بردمش دکتر گفت اگه تا شب خوب نشد این شربت رو بده که خداروشکر خوب شد و نیازی به شربت نشد 

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
2740

دوستان میگم دو روز پیش برای اولین بار کیوی خورد.

موز قبلا میخورده طوریش نشده اما نمیدونستم سرشب بهش موز هم دادم فکر کردم حشره ای چیزی گزیده اما بعدا که دیدم زیاد شد فهمیدم کاش موز نمیدادم الهی بمیرم براش

جواب ندادن دیگه. دو میلی متر شربت سیتریزن داشتم دادم به بچم. خیلی اینجا نگرانم کردن😢

ای بابا اینجا حرف زیاد میزنن من که تجربه شو دارم بهت گفتم روزی دوبار سیتریزن میدادم یه بار صبح یه بار شب وسط روز هم قرص بتامتازون دکتر داده بود بهش دادم خوب شد

ای بابا اینجا حرف زیاد میزنن من که تجربه شو دارم بهت گفتم روزی دوبار سیتریزن میدادم یه بار صبح یه با ...

آره بخدا از وقتی گفتن خواب از چشمام و مغزم پرید دیشبم نخوابیدم. همش استرس گرفتم و خودم رو لعنت کردم که چرا سهل انگاری کردم. بهش سیتریزن شربت دادم توکل برخدا برام دعا کن

2706