2737
2739
عنوان

شوهرم اتاقشو جدا كرد+ اسكرين

| مشاهده متن کامل بحث + 14202 بازدید | 240 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی چی درستت میکنم 

هنوز نمیدونه با یه خانوم چطور صحبت کنه

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
2728

گفتم جاي معذرت خواهيته؟ من پا پيش گذاشتم اس دادم واسه آشتي با اينكه توام كم مقصر نبودي اما تو انگار دنبال بهانه بودي، گفت گمشو بيرون نبينمتء، هر وقت ادمت كردم اونموقع مردم الان هيچ گوهي نيستم

خواهشا میخواین اسکرین بزارین یادتون باشه بخاطر بچه های سایت فارسی بنویسین باتچکر

آره والا، فکر چش و چال مارو هم بکن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
نریزید سرم اما باید ب شوهرت اطلاع میدادی اما خب کارش اصصصصلا درست نبوده شوهرت

😁😂😂😂😂😂عزیزم میگه نریزید سرم

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2738
خانوما من خيلييييي ناراحتم من خواهر ندارم لطفااااا كمكم كنيد😔فك كنين خواهرتون اين حرفارو زده

شوهرت خیلی باحاله 

حاضر جوابه 

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
بعدش من اصلا كاري بهش نداشتم تا اينكه خودش اومد خونه با توپ پر رفت تو اتاق يه كم وسيله ورداشت رخت خو ...

عزیزم شاید شوهی یکی ازدوستات ک شوهرت به واسطه اون با خبر شده کوجایین  موضوع رو جوری گفته که شوهرت اینجوری گارد گرفته،شاید حرفه دیگه ای هم زده شاید اون ازدست زنش عصبانی شده حرفایی زده که رو شوهر توهم تاثیر گذاشته برو پرسو جو کن ببین اون چی گفته شاید بد گفته پشت سر جمع دوستانتون

من فقط بگم که شما بااید به همسرتون عوض شدن جا را اطلاع میدادید.در هر دقیقه از زمان که بود. شما خودت اگه با خانم یکی از همکارهای شوهرت حرف بزنی بعد بگی که شوهراتون مثلا رفته انر فلان رستوران.خانمه بگه نه بابا اشتباه میکنی و فلان جا هستند چقدررر براتون گرون تموم میشه و میگی که چرا به من دروغ گفت

2706