2737
2734

سلام

یه مسله ای هست راجبش نیاز به همفکری داشتم

تعریف میکنم اگه میتونین راهنمایی کنین...

تند تند تایپ میکنم وقتتون گرفته نشه...

نامزد من یه دختر خاله داره که من خیلی وقته باهاش دوستم از من کوچیک تره و تو سن حساسیه سن بلوغ که ممکنه تحت تاثیر هیجانات یه اشتباهاتی بکنه...

دختر خوبی به نظر میرسید  من فک میکردم اصلا اهل یه سری کارا نباشه

یه مدت پیش نامزدم گفت دختر خالم داره یکارایی میکنه که ابروی من داره تو خطر میفته

گفتم چیشده اولش از گفتن طفره میرفت نمیخواست بگه تا بلخره راضیش کردم و گفت رفته با همه ی دوستام دوست شده تازگیا فهمیدم با خیلی از دوستام بوده و کلی عکسای ناجور ازش دارن

تا الان نمیدونستن دختر خاله ی منه ولی اون روز که باهم رفتیم کافه که دختر خالم هم اومد...(پارسال روز تولدم با دوستاش و دوستام رفتیم کافه) و دوستام دیدنش همه شناختنش و از اول تا اخرم تیکه انداختن...

بقیشو پست بعد میگم طولانی نشه👇

💏"You & me 💕make a wonderful "We

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

راستی اینم بگم که این دختر خالش یه داداش بزرگ تر به شدت حساسم داره که صمیمی ترین دوست نامزدمه مثل داداششه و این دوتا همه چیز همو میدونن

خلاصه گفت دوستام وقتی اینو با ما دیدن و فهمیدن دختر خاله منه کلی تیکه انداختن و منم کلی خجالت کشیدم ولی به داداشش هیچی نگفتم...

منم گفتم حالا مهم نیست و اون زندگی خودشه و تو که کار بدی نکردی که خجالت بکشی به خاطر اون؛ بهتره ما دخالت نکنیم و به داداشش هم نگو ولی با خودش صحبت کنیم که داره اشتباه میکنه و یه وقت این وسط ازش سو استفاده ای نشه و ضرر نکنه

2738

خلاصه یکم نصیحتش کردیم اواش همش انکار میکرد که من اصلا اینا رو نمیشناسم و اینا میخوان وجهه منو پیش شما خراب کنن

تا بلخره اعتراف کرد که با تک تکشون تو رابطه بوده و هی بهم زده با یکی دیگشون دوست شده و خلاصه خیلی اشتباه کرده

ازش قول گرفتیم دیگه سمت اینکارا نره و همه رو بلاک کنه و با ابروی خودشو خونوادش بازی نکنه

اونم از ما قول گرفت به داداشش چیزی نگیم.

بعد یه مدت گذشت و تقریبا همه چی فراموش شد تا یکی دو هفته پیش که دیدیم همش پریشونه و اروم و قرار نداره انگار مضطربه ولی هرچی پرسیدیم چیزی نگفت

دیدیم کل اکانت اینستاشو پاک کرده تلگرامشو پاک کرده...نامزدم مشکوک شد گفت نکنه باز با دوستام داره یکارایی میکنه

ازشون پرسید معلوم شد یکی از دوستای مشترکشون با داداشش باز گولش زده و کلی عکس ناجور ازش گرفته و حالام بوسیله اونا خواسته ازش اخازی کنه و تهدیدش کرده اینا رو میفرستم واسه خونوادت...

طفلکی

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐
2706