2733
2734
عنوان

خالم به شوهرم میگه هیز

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا این خوبه سری پیش رفتیم‌خونه ی خالم اینا 

دخترم ۹ ماهش بود تقریبا دخترم رفت بقل شوهر خالم خالم برگشته میگه دخترت از الان عاشق مرداس ! 

انقد ناراحت شدم شعورش نمیرسه ک اون فقط ی بچه اس ! 

من کاربر قدیمیم ک ب لطف نینی یار کاربری قبلیم ک yaqma بود ترکید !!!!!
حالا این خوبه سری پیش رفتیم‌خونه ی خالم اینا  دخترم ۹ ماهش بود تقریبا دخترم رفت بقل شوهر خالم ...

واااااا

چ حرفا 

چطو دلش اومد یه بچه معصوم رو قضاوت کنه

یاد گرفتم به هرکسی خوبی نکنم .. تمام دنیام همسرمه و دخترم و نی نی تو راهیم 😍😍😍😍
دگ ادم حسابش نمیکنم

یبارم ی نفر ب من گف شوهرت تو عروسی داشت ب همه نگا میکرد حتما هیزه فلان....گفتم اهان راست میگی من یادم رفته بود شوهر تو روز عروسی خودت چشماشو با دستمال بسته بود....والا مردم حسودن ....چشم دیدن خوشبختی کسیو ندارن میخوان ی کار کنن ک از طرفشون سیر بشن

یبارم ی نفر ب من گف شوهرت تو عروسی داشت ب همه نگا میکرد حتما هیزه فلان....گفتم اهان راست میگی من یاد ...

عجب جوابی دادی ایول

من کاربر قدیمیم ک ب لطف نینی یار کاربری قبلیم ک yaqma بود ترکید !!!!!