2752
2734
عنوان

***دوستانی که دربارداری امپول هپارین می زنند بیایید باهم آشنا بشویم ***

| مشاهده متن کامل بحث + 355583 بازدید | 6247 پست
سلام چرارحم اجاره اي ازمايشات تكميلي انجام بدين نقصتون مشخص شه اين تاپيك پره ازاعضايي كه شرحالشون م ...

سلام

سامی عزیز 

من همه این آزمایشات رو انجام دادم. علاوه بر مشکل انعقادی بهم گفتن نارسایی دهانه رحم داری من سرکلاژ هم کرده بودم ولی باز هم در هفته ۲۴ سقط شد. دکتر گفت بهتره که ریسک نکنی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گفت اجاره ای استفاده کن. اونم کلی زحمت داشت یه نفر پیدا کردم انتقال دادم منفی شد دوباره یکی دیگه پیدا کردم خدا رو شکر مثبت شد ولی سوالم اینه که این خانم که هیچ مشکلی نداره و قبلا سه زایمان موفق داشته چرا باید هپارین بزنه از ماما دکتر سوال کردم گفت دکتر به همه بیماراش این و میده. اجاره ای م هم نمی دونه که باید تا آخر بزنه می ترسم بهش بگم .

سلام سامي جون خوبين امروز اومدم براي كارها سقط چند سوال داشتم اول اينكه دوامهم تموم شده ٢٥ و اينكه ح ...

سلام

متاسفم عزيزم   وقتي توقف رشد هست يعني ديگه اميدي نيست

اينكه باقرص توخونه سقط كني يادمنوش بسته به دل وجرات خودت داره   حالت بدنشه  بهتره توخونه سقط كردي كسي پيشت باشه

بالاخره مامان شدم🤱🏻
سلام سامی عزیز  من همه این آزمایشات رو انجام دادم. علاوه بر مشکل انعقادی بهم گفتن نارسایی دها ...

سلام   حتي ازمايشات ايمني؟؟؟؟cdماركرا؟؟؟؟

بالاخره مامان شدم🤱🏻
گفت اجاره ای استفاده کن. اونم کلی زحمت داشت یه نفر پیدا کردم انتقال دادم منفی شد دوباره یکی دیگه پید ...

وقتي نقصي نداره نيازنيست بزنه

دكترت كيه ساكن كجايي؟

بالاخره مامان شدم🤱🏻

سلام یه سوال من هفته ده بارداری هستم روزی دوتا امپول هپارین میزنم و قرص آسپرینم میخورم امروز جای تزریقم خونریزی داره یعنی از صبح که زدم تاحالا درحد خیلی کم یه خون غلیظی میاد نه اونقد زیاده که بگم نمیتونم کاریش بکنم نه بند میاد جاشم ورم کرده و درد داره 

البته اوایل که امپول میزدم آسپرین نمیخوردم ولی بعد یکی از دوستان اینجا دعوام کرد دیگه خوردم😊

حالا کسی میدونه باید چکار کنم؟

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
سلام یه سوال من هفته ده بارداری هستم روزی دوتا امپول هپارین میزنم و قرص آسپرینم میخورم امروز جای تزر ...

جاي امپولو دستكاري كردي تحريك كردي

اروم بايدتزريق كني يدفع موادوخالي كردي حتما بايدنم نم خالي كني

پدالكل يبارمصرف بگير قبل تزريق محل تزريقو تميزكن عاري ازهركثيفي بشه  بعدتزريق ديدي خون اومد يه دقيقه اون ورپدونگه دار رومحل تزريق خون بندبياد

دوستان دعواكردن اسپرين خوردي🤐🤐🤐

همه اين داروها طبق نيازازمايشات شخص

وقتي پروتيين سي

پروتيين اس

انتي ترومبين

هموسيستين

فاكتورپنجAPCRكم نباشه  اسپرين لازم نيست

جهش توژناي ترومبوفيليا اگه باشه نسبت به تعدادونوع جهش دوزمناسب امپول تجويزميشه

بالاخره مامان شدم🤱🏻
جاي امپولو دستكاري كردي تحريك كردي اروم بايدتزريق كني يدفع موادوخالي كردي حتما بايدنم نم خالي كني ...

جاشو اصلا دستکاری نکردم 

تزریقم مثل هر روز بود 

آسپرین دکتر برام نوشته بود نمیخوردم چون توی بروشور هپارین نوشته بود باهم مصرف نشه منم نخوردم که خونم خیلی رقیق نشه 

الانم روی جای تزریقم چسب زخم زدم برش دارم خون میاد البته خیلی کمه 

درد و ورمم داره 

پنبه الکلی هم موقع تزریق استفاده میکنم 

نمیدونم والا همه چیو رعایت کردم 

دکتر برام ازمایش ننوشت 

بارداری قبلیم بچمو به خاطر پیچیدن بند ناف از دست دادم 

ایا دلیل تجویز همین بوده؟ 

چطور بدون آزمایش برام هپارین تجویز کرده اخه؟

جاشو اصلا دستکاری نکردم  تزریقم مثل هر روز بود  آسپرین دکتر برام نوشته بود نمیخوردم چون ...

چسب زخم براچي زدين اشتباه برش دارين

نه پيچيدن بندناف ربطي به انعقادي نداره

هفته چند اين اتفاق افتاد  سونوگرافي نرفته بودين مشخص بشه

نميدونم والا بايدازدكترتون ميپرسيديد بدون ازمايش به چه علت تجويزكرده دوز مناسب وچطورتعيين كرده

بالاخره مامان شدم🤱🏻
چسب زخم براچي زدين اشتباه برش دارين نه پيچيدن بندناف ربطي به انعقادي نداره هفته چند اين اتفاق افتا ...

خون میاد خب چکار کنم؟

سی هفته بود 

گیر یه دکتر احمق افتاده بودم ماجراش مفصله 

2706