2733
2734
عنوان

***دوستانی که دربارداری امپول هپارین می زنند بیایید باهم آشنا بشویم ***

| مشاهده متن کامل بحث + 355583 بازدید | 6247 پست
سلام عزیزم میشه بگی پیش کدوم دکتر زنان میری من دوبار سقط داشتم دکترم فرستادم پیش شاکریان نتخصص ایمنو ...

گلم سلام خوبی من اصفهانم وتحت نظر دکترشرکت هستم دکترشاکریان دکترخوبی

سلام بچها خوبید؟؟کسی توبارداری قرص فیمیبون 2که ی قرص صورتی و ی قرص شفاف زرد رنگ خوردید؟؟؟باید دوتاش باهم مصرف بشه؟؟؟یا اینکه ی روز قرص صورتی ی روز قرص شفاف رو استفاده کنم؟؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام بچها خوبید؟؟کسی توبارداری قرص فیمیبون 2که ی قرص صورتی و ی قرص شفاف زرد رنگ خوردید؟؟؟باید دوتاش ...

سلام مرسي

فيمبيون دو از١٣هفته به بعد تجويز ميشه يه كپسول ژله اي يه قرص جفتش باهم بعدناهار وعده اصلي بايدخورده شه

بالاخره مامان شدم🤱🏻

سلام دوستان .خوبین ؟

منم از امروز تزریق انوکساپارین رو‌شروع کردم .چقدرم درد داشت داروش . می خواستم بدونم شما هم بعد چند ساعت از تزریق احساس تیر کشیدن و‌سوزش توی رحم و واژنتون داشتین ؟

و باید این آمپول رو‌تا آخر بارداری ادامه داد ؟! 

خیلی سخته ....

💗الهی و ربی من لی غیرک💗
سلام دوستان .خوبین ؟ منم از امروز تزریق انوکساپارین رو‌شروع کردم .چقدرم درد داشت داروش . می خواستم ...

سلام

ممنون

دردنداره درست تزريق شه چهارانگشت مماس باناف فاصله بدين پوست شكم بين انگشت شست واشاره بگيرين و تزرق كنيدنم نم موادزوزخالي شه بافشار و جاش دستكاري شه اينجوري ميشه دستكاري كيسه ابگرم ممنوع اصلا نبايددستماري كرد جاشو جاهايي هم كه كبودشده فاصله بدين تزريق روتزريق نشه

اين دارو رقيق كنندس ربطي به رحم وواژن تيركشيدن وسوزش نداره

حتماعفونت  قارچي باباكتريايي دارين ترشح

ياعفونت ادرار

بله تااخربارداري بايدتزريق شه به شب به زايمان قطع

واينكه بستگي داره دكترشماچه علت ازروچه ازمايشاتي نسخه كرده باشه

سختي نداره يه امپول زيرجلديه راحت عضلاني نيستش كه  

بالاخره مامان شدم🤱🏻
من میشینم به شکمم میزنم با زاویه نود درجه  فقط من یخچال نمیزارم باید تو یخچال بزارمش؟!

دماش بين ١٥الي٢٥درجه

اگه دماي خونتون تواين روال بيشتراز٢٥نيست بزاريد اتاقي كمدي چيزي نه ازاين بالاتر هست يخچال   

نزاريدفقط يخ بزنه

بالاخره مامان شدم🤱🏻
عزيزم ٢٥ ميشه دوماه اما سونو اين هفته و هفته قبل ميگن شش هفته و چند روز

دكترت چي گفته سونو نگفت ديگه وقت داري يانه ؟؟

فك نكنم ديگه وقت باشه

بايد ازمايشات ايمني انعقادي وكامل كني و برسي رحم

صدرصد مشكل ازايمني بدنت

سلولاي جنگنده nkcellsبالاهستن كه جنين وكه نسف ژنش ازپدري عامل خارجي ميدونن سعي دردفعش دارن به هرطريقي حال توقف رشد و ايست قلب ياتشكيل نشدن قلب

بايدازمايشات تكميلي انجام بدي وداروي موردنيازمصرف كني

بالاخره مامان شدم🤱🏻
2706