2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم مدیرم دیروز عموم رو ریمو کردم😂😂😂

ی دختر تیر ماهی          عشق بابایی       پرسپولیسی دو آتیشه     دانشجو         عاشق اهنگ های یاس و علی رضا طلیسچی           عاشق فوتسال و پی اس     کلا با بقیه دخترا فرق دارم                   البته عاشق متفاوت بودن هستم         اینو یادم رفته بود بنویسم لایکم کنید ریپلای کنید بازم چون عاشق متفاوت بودنم
2731

بیچاره شوهرم اصلا تل نداره یه گوشی ساده دکمه ایی داره

ولی اگه باشه هم بنظرم اشکالی نداره.گاهی وقتا ادم احتیاج داره یه فضای خصوصی داشته باشه همونجور که ما خانمها یه مواقعی که شوهرهامون نیستن با مادرمون با گوشی یا تل یا ....حرف میزنیم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2740

گوشیاشون همه ازین قدیمیاست اصلا تو کارتل واین حرفا نیستن منو شوهرمم گوشیامونو وقتی میریم خونشون نمیبریم چون اگه بدونن ازی گوشی جدیدا گرفتیم دیگه مکافات داریم که چرا پول برا این چیزا میدیم

این نیز بگذرد...                                   
اين يكي خداييش احمقانه بود😐😂 سبحان الله

احمقانه از چه نظر دقیقا دوست عزیز؟؟؟؟؟ بنظرت وقتی یه گروهی داریم که فقط خواهراش هستن و خودشو من. بدون حضور دامادها. (شوهرم تک پسره) دقیقا چه لزومژ داره یه گروه دیگه بزنن بدون من؟؟؟؟ و ماه تا ماه توی گروهی ک من هستم کسی حرفی نمیزنه. ولی اون گروه دائم در حاله چتن؟؟؟؟ شما باشی نارحت نمیشی؟

2706