2737
2739
عنوان

فحش دادن مادر شوهر و برادرشوهرم به شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 27 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آخه مگه نمیگن نزارید به شوهرتون بی احترامی کنن بعدش به خودتون هم بی احترامی میکنن. که همین جور هم هس ...

تو وقتی با شوهرت تنهایی بهش بگو که یادت باشه جایی که بهت بی احترامی و توهین میکنن ساکت نمون و جوری رفتار کن که از کارشون پشیمون بشن و دیگه بهت توهین نکنن و.... 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2728
مثلاً بگم چی کار کنه؟یهو بگه مثلاً پاشو بریم  

با اخم کردن و اظهار ناراحتیش یا اینکه با حرف هاش به اون ها بفهمونه که از توهین هاشون خیلی ناراحته.... 

اگه دوباره بعدا اونها  این رفتار زشتشون رو تکرار کردن، اونوقت شوهرت به تو بگه پاشو بریم... و تا چند وقت رفت و آمدها رو کمتر کنین تا احترامتون حفظ بشه 

و همیشه توی جمع تو و شوهرت به همدیگه احترام بگذارین... 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2738

من فعلا این چند بار هیچی نگفتم اصلا به روی خودم نیاوردم .باید به شوهرم یاد بدم که نزاره بهش توهین کنن.ولی بنظرتون مثلاً باهاشون یه خورده سرسنگین هم نباشم؟ویزی نگما رفتارم کاملا عادی باشه ولی سر سنگین باشم

اره دوستمون خيلي خوب ميگن ، تو خودتو با مادرشوهرت اينا درگير نکن بجاي اون همسرتو بپز ، مثلا بهش بگو وقتي با خانوادش تنهاست ب خانوادش اولتيماتوم بده که تو جمع بهش توهين نکنن وگرنه قاطي ميکنه و بهشون ياداوري کنه که نبايد توجمع خوردش کنن اونم جلوي تو .... و حواست باشه اينا رو به شوهرت ميگي يجور بگو که فکر نکنه شخصيتش جلو تو خورد شده .

ممنون عزیزم

خواهش میکنم گلم ❤