2733
2734

شوهره شما رو نمیدونم اما الان ده روزه مامانش خونمونه.فقط دنبالش تا دستشویی نمیره...همه جا مثله جوجه اردک میفته دنبالش میره..خیلی حال بهم زنه .

مرده گنده انگار بچه دو سالس.حالم ازش بهم میخوره

من زایمان کردم اصلا انگار نه انگار زائو منم

شوهره شمام اینجوریه؟

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهر من تا ۱۶ سالگی اینجوری بوده،حتی توی جمعای زنانه میرفته از بس به مادرش چسبیده بوده...۱۶ سالگی مادرش فوت میشه...

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2738

داداش من . انقد هوا زنشو داره به ما جلو زنش فحش میده . من دیشب مونده بودم خونه مادرم بچم جیغ میزد بازی میکرد یه دفه گف برو گمشو خونت.  اما زنش رو بیا ببین برا ما زبونش درازه برا اون موشه.  من یه کاری کنم ب من گیر میده دعوا میکنه اما عین همون کارو دیدم زنش کرده اینم همراهیش کرده 

😐😐🙄🙄

کاربر قدیمی ام نمیدونم چرا ترکیدم😂😁 . تیکر تولد دوسالگی دخی نازم 
2706