2733
2734
عنوان

یه معجززززه واسه خانمهایی که صورتشون لک یا جای جوش داره😲😲😲

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 54 پست
من شنیدم روغن بادام تلخ برای مو خوبه و روغن بادام شیرین برای پوست!

اره واسه رشد مو هم خوبه میگن که صورت پرمو میشا ولی واسه من که لک ها داره زود خوب میشه الان دو سه روزه زود ولش میکنم...واسه سیاهی دور چشم هم خوبه

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
از کجا بدونیم اصله اخه  روغن بادام تلخ و از کجا گرفتی بعدم پوستت چجوریه چربه ؟

نه عزیزم پوستم معمولیه...از عطاری گرفتم خودش شرکتیشو داشت خونگی رو هم داشت که من اونی که خودش گرفته بود رو خریدم پست هم میکنه به شهرای دیگه 

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روغن هسته ی آلبالو خیلی بهتره سفیدم میکنه 

جدی؟؟؟شما زدی عزیزم؟؟چنده قیمتش؟؟

پوستتو تیره نکرد؟

اتفاقا یکی از خواص روغن بادام تلخ روشن کنندگیه..حتی واسه دور چشم

2728
نه عزیزم واسه من که خوب بود البته من خیییلی کم از چیزای شیمیای استفاده میکنم مثلا قبلا از اسکراب است ...

سدر رو چجوری میزنی؟من با ماست و لیمو میزدم یه مدت صورتم خشک میشد انگاری

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
اینطوری باعث نمیشه صورتمون مو دربیاره؟  آخه برای تقویت ابرو و مژه استفاده میشه🤔

بله عزیزم ولی میگم که زودتر از اونچه که بخواد صورت پرمو بشه لک هارو میبره من پریروز خریدم چند بار زدم الان خیلی کم رنگ شده..واسه مژه و ابرو روغن دم اسبی میزنم

2740

پک ضد جوشم خیلی خوبه 

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
زینک اکساید برا سوختگی خویه

منم جای سوختگی دارم ازپارسال.

اونم میبره؟دکترداروخونه گفت فقط وفقط رژودرم میبره که اونم زدم تاثیرنداشت

تمام دارایی ام خداییست که دغدغه ازدست دادنش راندارم😍
2706