2737
2739

من۸ماهی مسئول کتابخانه بودم.کتابخانه فقط من بودم چون شهرکوچیکه یکنفر گذاشتند..تا برج۱۲پارسال نیروی جایگزین خانمی بودم که از یه شهر دیگه میومد شهر ماه.اون رفته بود مرخصی زایمان...

حالا قرارداد من تموم شده.ازطرفی هم باردارم هفته۹ ودوقلو....

پدرشوهرم اصرار زیادی داره که کاره برای من حفظ بشه واون خانوم منتقل بشه شهرخودشون ومنکه بومی هستم اینجا استخدام بشم...ومدام پیگیر کارهای من بوده حتی همین اواخر که باخبربود از بارداریم....امروز زنگ زدن ما کارهای مجوزتو کردیم تا تاییدش بیاد تو برو سرکارت...من واقعا سرکار رفتن با این اوضاع وشرایط الانم سخته بخدا...کارها همه به دوش خودم باید باشه ودغدغه ها واسترس  ها هم به کنار....منم گفتم شرایط برام سخته امکان داره نیام سرکار....

از طرفی من بهترین گزینه ام براشون واصرارهای پدرشوهرم به اونا هم مزیدبرعلت شده...

واقعا من تا دویاسه سالگی بچه ها نمیتونم کار کنم سخته بخدا....دغدغه کاربیرون وکارمنزل وبچه داری تازه دوقلو...

شوهرمم کارش درست نیست واونم مونده چه جوابی بده...اصلا هم نمیخام الان بجزبارداری دغدغه واعصاب خوردگی دیگه ای داشته باشم...دوست هم ندارم بچه هام زیر دست پرستار باشن....

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاش پدرشوهرت همین همت رو میذاشت پسرش کار خوب گیرش بیاد

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

کار بیرون سخته اما من بودم شده کمکی میگرفتم کار رو از دست نمیدادم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
ببخشید شرمنده رک میگم راحت طلبی این همه خانم شاغل باردار هست

چرا راحت طلب!؟ 

بارداری سخته

بارداری دوقلو سخت تر

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

وقتی خودت دوست نداری، نرو!

ولی باید به این چیزا هم فکر کنی که حقوقت میتونه زندگی بهتری رو برای بچه هات بسازه با توجه به اینکه میگی کار شوهرت خوب نیست. همچنین میتونی از مرخصی زایمان و پولی که بیمه میده استفاده کنی

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

بابا ول کن بشین بی دغدغه بچه هاتو بزرگ کن یه قلش سخته چه برسه دوتا 

انشالله خدا بهت ببخشه

ولی جوری رفتار کن که شوهرت مایل نیس تو بری سر کار وگرنه وقتی بچه ها بزرگتر بشن پدر شوهرت سرکوفت میزنه که الان سر کار بودی راحت بودیو اینجو چیزا

عزیزم مجبور نیستی که اینارو ب شوهرت بگو اگه با پدرشوهرت راحت نیستی یا مستقیم ب خودش بگو

بچه دوقلو واقعا سخته و اصن کار زیاد برا سلامتی بچه هاتم خوب نیست و وقتی دنیا بیان شیر میخان

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
تو خودت بارداری!!!حاضری بیای تو یک روستای دور کار کنی!!

من سینگلم بابا 

عاره 

من یه رییس گهی دارم مدام تیکه میندازه چندرغازم با کلی نک وناله بهم میده 

با سر میاااام

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2706