2737
2739
عنوان

1 لیوان جو ، چقدر سوپ بهم میده؟

213 بازدید | 16 پست

چجوری درستش کنم خوشمزه شه ؟ 

الآن خیسش کردم .. برا شب میخوام 

تو زودپز درست کنم ؟ 

برا شام ۹ نفر کافیه ؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

يه ليوان فرانسوي جو ميريزم

براي ١٥-١٦ نفر جواب ميده

اضافه هم مياد

غذاهاي ديگه هم هست، پيش غذاست، كم خورده ميشه

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
 يه ليوان فرانسوي جو ميريزم براي ١٥-١٦ نفر جواب ميده اضافه هم مياد غذاهاي ديگه هم هست، پيش غ ...

ما غذای اصلیمونه   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

سوپ كه جا بيافته

بقيه ي مزش به ابليمو يا ليموي تازه ست

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2740
ما غذای اصلیمونه    

نوش جانتون عزيزم

اتفاقا منو و شوهرم همون سوپ كه براي ١٥-١٦ نفر، مهمون ميذارم، شام يا ناهار يه وقتمون ميشه  

خيلي سوپ دوست داريم

سوپ كه جا بيافته بقيه ي مزش به ابليمو يا ليموي تازه ست    

۵ ساعت خیس بخوره 

کافیه؟ 

ما هم سه نفریم ،سوپو گاهی به عنوان غذای اصلیمون درست میکنم ۱ونیم پیمانه میریزم

۵ ساعت خیس بخوره 

کافیه؟ 

من برا یک نفر یک قاشق حساب میکنم خوب میشه یک لیوان زیاده

۵ ساعت خیس بخوره 

کافیه؟ 

2706