2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا تو یکی دیگه از تاپیکها هم درمورد تابلوهای چند تیکه پرسیده بودن من 3 تا تابلوی چند تیکه ی ناز گرفتم واسه عید خیلی دیوارهای خونمون رو خوشگل کرد عکسهاش رو از این سایت انخاب کردم و بعد طرحش رو سفارش دادم
www.dream-decoration.com
2728
من قبل عید سفارش دادم و عکسهایی که الان تو سایت گذاشتن جدیده من قبلا 1 تابلوی گل و 1 عکس کارتونی و 1 منظره سفارش داده بودم راستش من تو زمانی که دم عید فروش فوق العاده زده بودن گرفتم اما نسبت به کیفیت کارهاش قیمتشم مناسب بود خداییش چون من قبلا از این تابلوهای گوشه خیابونی دیده بودم که انقد قابش ناجور و قطر قابش نازکه که رو دیوار وای نمیسته
تازگی نمایشگاهم زدن آدرسش تو سایت هست رفتم دیدم دلم میخواد همشونو بخرم 1 تابلوی غروب هم دیدم که 5 تیکه ست خیلییییییی نازه دارم پولهام رو جمع میکنم که هرطوری هست این هفته بخرمش تا نخریدن

مهسا جون اگه بازم سوالی داشتی خوشحال میشم راهنماییت کنم من عاشق این تابلوهام چون جون میده واسه دیوارهای بزرگ
نرگس بانوی عزیز
هفته پیش تو اون تاپیک که پرسیده بودین ، جوابتونو با ایمیل دادم ..

الانم مجدد براتون میزارم :

ما خودمون این کار رو انجام ندادیم ، یعنی از میزان آب و کاه خبر نداریم ، فقط کار رو به دو نفر که کارشون

همینه توضیح دادیم و اونا هم دو روزه انجامش دادن . .. دو سال پیش حدوده 500 تومن اینا هم هزینش شد ( دقیق یادم نیست )

----------------------------

شمیم جان

خوشحالم که از این تاپیک استفاده کردین ، اون سایتی هم که گفتین خیلی جالب بود..

میشه لطفا همه نوشته های این صفحهتونو تو یه پست بزارین ؟ از علایم ضربدر و ویرایشه گوشه سمته چپه هر پستتون استفاده کنین .ممنونم.

2738
خب اینم یه رستوران که تازه کشف کردیم :

رستوران پدیده شاندیز :

دو تا سالن داره .. معمولی و سنتی . ما رستوران سنتیشو انتخاب کردیم . در رستوران سنتی هم میتونین رو تختها بشینین ،هم رو میز صندلی چوبی و سنگین !!

یه جوی آب فانتزی هم در وسط سالن گذاشتن که خیلی فضا رو دلنشین تر میکنه . بهترین آیتمش سقف بلندشه .

بعد از کلی تحقیقات به این نتیجه رسیدیم که برای مهمونیمون رستورانه پدیده شاندیز میتونه مکان مناسبی باشه ..
نتایج من از این رستوران : ( امتیازات از 5 )

کیفیت غذا : 5
کیفیت اردو و دسر: 5
تنوع اردو و دسر: 3.5
برخورد پرسنل:5
موزیک پیانو : 4.5
فضای رستوران :5
تمییزی رستوران :5
قیمت غذا : 4

نکات :
+برای 5 شنبه و جمعه رزرو ندارن و حداکثر ساعت 8 باید اونجا باشین تا بتونین جای مناسب پیدا کنین.

+ماستهای یه نفرشو از دست ندین .

+فیله کباب و شیشلیکش خیلی خوشمزه بود .

+ یه فضایی هم به چای خونه سنتی و البته قلیون ! اختصاص داده بودن که وقتی وارد شدیم همه جا رو دود گرفته بود !!

+طبق منو که عکسشو گذاشتم ، وقتی وارد رستوران میشین ، پول اردو به حسابتون نوشته میشه ، حالا چه بخوایین چه نخوایین .

ـآدرس: بین سعادت آباد و شهرک غرب - بلوار فرحزادی - اریکه ایرانیان .22370050

نکته آخر :
*شاید برای یه مهمون کردن ، زیاد مناسب نباشه ، چون باید با تراوولاتون خداحافظی کنین...
کشف بعدی من از رستوران :

رستوران ژوانی :

سبک رستوران ایتالیایی هست ...............فضا و کیفیت غذاش خوبه...............سالاداش خوشمزست.

یه پیش غذا به اسمه بال مرغ با سس تریاکی داره که لذیذ بود.

پیتزاهاش خوشمزه بود(سبک ایتالیایی )...........قیمتاش هم بدک نبود.

گارسوناش یکم گیج بودن !!!!!!!!!ممکنه براتون سالاداتونو اشتباه بیارن .

نمره کلی من :........4.........

اینم یه عکس از نمای رستوران و آدرسش :
کشف رستوران در فضای باز :

رستوران اسپیو

کیفیت غذاهاش و پیش غذاهاش خوبه.

هم تخت داره هم میز صندلی........آب وهواش مناسبه

نسبت به رستورانهای اطرافش کلاس بیشتری داره ........جوجه با استخوان و میرزاقاسمیشو از دست ندین.

قیمتاش مناسبه ........برخورد پرسنلش خوبه .

نکته :

دو نفرو سه نفر نمیتونن رو تخت بشینن ، چون تختاش بزرگه ............قلیون نداره ..............شبها چای نمیدن .

آدرس : پایین تر از میدان درکه

اینم یه عکس از نمای رستوران ( قسمت تختاشو عکس ندارم )

نگین جون مرسی از معرفی رستورانها... اتفاقا چند وقتی بود می‌خواستیم پدیده رو امتحان کنیم اما حرفهای ضد و نقیض دربارش شنیده بودم، حالا که شما تعریفش رو کردی دیگه حتما عالیه و امتحان می‌کنم.. فقط فکر کنم برای جمعه ناهار، باید زود رفت..
نگین جون من میخوام فعلا برا سالنمون مجبورم یکی از این تابلوهای چند تیکه بخرم اخه خیلی دیوارامون خالیه در ضمن من یه بچه کوچک دارم شوهرمم خیلی پایه نیست که بیاد خرید منم فعلا خریدامو اینترنتی انجام میدم . اگه ممکنه راهنماییم کنید برا سالن گل بهتره یا منظره ؟
تو این سایتی که شمیم جون معرفی کردن http://www.dream-decoration.com/
یه نگاه بهش بنداز و نظرتو بهم بگو .
بسسسسسسسسیا ممنون و سپاسگذارم.
چکار کنم خیلی بد سلیقه ام
2706