2733
2739
عنوان

دلم خیلی گرفته😔

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 55 پست
برای چی خانوادش باشمامخالفند؟

میگه من کسیکه خودت پیداش کرده باشی و باهاش قبلش دوست باشی رو نمیخوام

درسته ما دوست بودیم ولی رابطمون چارچوب داشت.همو شناختیم و کم کم بهم علاقه پیدا کردیم و در اخر فهمیدیم برای ازدواج مناسبیم.تو این ۲سال ونیم اینقد قشنگ رابطمونو پیش بردیم ک هرچیزی سرجای خودش بود.من با اینکه بی نهایت همو دوست داشتیم و با اینکه مذهبی هم نبودیم ب خاطر اینکه خانواده هامون اون موقع در جریان نبودن حتی دستمو هم نمیگرفت!چون نمیخواستیم عذاب وجدان داشته باشیم!اگه من و خانوادمو بشناسه هیجوقت مخالفت نمیکنه ولی متاسفانه ن میشنوه ن میبینه

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه من کسیکه خودت پیداش کرده باشی و باهاش قبلش دوست باشی رو نمیخوام درسته ما دوست بودیم ولی رابطمو ...

چقدر دلیلش الکیه...

حالا خانواده عشق من بخاطر اختلاف طبقاتیه اقتصادی ...مخالفند منم خیلی داغونم ...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
برا همینه ک دلم داره آتیش میگیره حداقل بهم میگفت،من همیشه باهاش منطقی بودم حتی بهشم گفتم اگه قرار ب ...

خوب شد ذاتشو زودتر شناختی

مطمن باش جواب کارشو میگیره

سرتو گرم کنی زودی یادت میره تو دختر عاقلی هستی

2728
چقدر دلیلش الکیه... حالا خانواده عشق من بخاطر اختلاف طبقاتیه اقتصادی ...مخالفند منم خیلی داغونم ...

میدونی اینا مادراشون خودخواهن

ی جوری رفتار میکنن انگار قراره دختر شوهر بدن ن اینکه زن بگیرن براشون!ی جوری رفتار میکنه انگار فقط خودش از وصلت با غریبه میترسه و ما اصلا عین خیالمون نیس!

خوب شد ذاتشو زودتر شناختی مطمن باش جواب کارشو میگیره سرتو گرم کنی زودی یادت میره تو دختر عاقلی هست ...

همش با خودم میگم چطور میتونه اینقدر بی احساس باشه و چطوری میتونه منو یادش بره!اخه خیلییییی دوستم داشت

من علاقه و عشق رو تو چشماش دیدم هیچی تظاهر نبود

همش با خودم میگم چطور میتونه اینقدر بی احساس باشه و چطوری میتونه منو یادش بره!اخه خیلییییی دوستم داش ...

مردا همینن جدی میگم

کلا سیستمشون با ما فرق داره

خودش پشیمون خواهد شد مطمن باش

میدونی اینا مادراشون خودخواهن ی جوری رفتار میکنن انگار قراره دختر شوهر بدن ن اینکه زن بگیرن براشون! ...

دقیقا...خیلی مادرشون پسته چندروز پیش داشتم به خدا میگفتم ای خدا ای چطور ادعای مومنیش میشه ..که جلوی سنت خودت هم سنگ میندازه ..اون عاشقمه منم همینطور همه چی جوره فقط مامانش سنگ میندازه خداهیچوقت نمیبخشدش ...اینقدر که توی دلم روز عیدی خون شده..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2740
مردا همینن جدی میگم کلا سیستمشون با ما فرق داره خودش پشیمون خواهد شد مطمن باش

پشیمون ک میشه میدونم دلشم تنگ میشه 

اما ب مامان جونش ک فکر میکنه ک مبادا ناراحت شه

دقیقا...خیلی مادرشون پسته چندروز پیش داشتم به خدا میگفتم ای خدا ای چطور ادعای مومنیش میشه ..که جلوی ...

منم مثل توام!عید شد زهرمارم!از بس ترسیدم و استرس دارم سه بار تو ماه پریود شدم!😩

پشیمون ک میشه میدونم دلشم تنگ میشه  اما ب مامان جونش ک فکر میکنه ک مبادا ناراحت شه

به نظرت ارزش زندگی داره این ادم

بری تو زندگی نابود میشی خودتم میدونی

سعی کن عقلتو رهبر کنی تو وجودت