2737
2739
من زیرنظرشون بودم فقط میخاستن بچاپن نتیجه نگرفتم خیلی هم معطلی داره اصلا ب بیمار احترام نمیزاره من ...

من که زیر نظرشون بودم خیلی به بیمار احترام میزاشت والبته دقیق به صحبت ها مون هم گوش میداد خدارو شکر میکنم که با ایشون اشنا شدم خدارو شکر به لطف خدا والبته معالجه صحیح ایشون الان من مادر شدم....😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فردا پیش دکتر کرامتی نوبت دارم نتیجه رو اعلام میکنم 

سلام عزیزم

ببخشید سوال داشتم 

من باردار نمی‌شدم دکترم نامه بهم داده برا خانم دکتر کرامتی

میخاستم ببینم شما‌‌پیششون رفتین راضی بودین؟

باردارشدین؟

2728
سلام عزیزم ببخشید سوال داشتم  من باردار نمی‌شدم دکترم نامه بهم داده برا خانم دکتر کرامتی میخ ...

سلام شما زیر نظر دکتر کرامتی باردار شدید؟؟؟میشه بگید با چ روشی باردار شدید؟؟؟از دکتر راضی بودید

سلام شما زیر نظر دکتر کرامتی باردار شدید؟؟؟میشه بگید با چ روشی باردار شدید؟؟؟از دکتر راضی بودید

سلام عزیزم،بله ب صورت طبیعی باردار شدم با مکملهای تقویتی ک داده بودن من مشکل ذخیره تخمدان داشتم و ازشون کاملا راضی هستم ،فقط سرشون شلوغه

2740
عزیزم مکمل ها یادتونه؟؟؟برا منم تشخیص ذخیره کم تخمدانو دادن

کیوتن با اینفولیک

خودمم چهارمغز می‌خوردم،شیر بادام هم هر روز خودمو شوهرم میخوردیم،بعداز دوماه مصرف هر روز باردار شدم

من یک بار با استرادیول ایرانی و یکبار با سیکل نچرال که ضخامتم بالا نرفت گفت رحم اجاره ای 

میخوام دکترمو عوض کنم نمیدونم چه دکتری برای ivf خوبه

دکتر ivf خوب توی شیراز نمی شناسین؟ معرفی کنید

😍لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 😍
آره من زیر نظر ایشون هستم واقعا کارشون عالی ودقیقه

ببخشید براارتباط با خانم دکتر راهی نیس؟چون من دیروز پیششون بودم امروز لکه بینی گرفتم ۶ساعتم تا شیراز راه دارم نمیدونم چیکارکنم

2706