2733
2734
كتلت  چيكن استراگانف كشك بادمجون كوكو سبزي

چیکن استراگانف چیه؟؟میشه توضیح بدین ؟

😥تورو خدا برا کاربریم تبریک نگین خیلی ضایست ....من این بار دهمه ک میترکم و باز ثبت نام میکنم 😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم موندم بین پیتزا وپیراشکی 

پیراشکیو چجوری درست میکنی؟؟میشه بگی لطفا

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2731
سرگنجشکی چیه؟:

پیازوتفت میدی بازردچوبه وادویه ورب سرخ میکنی آب میریزی توش.گوشت چرخ کرده باپیازرنده شده وفلفل سیاه قاطی میکنی ‌گرد میکنی میریزی داخل اون آب.سیب زمینی هم حبه میکنی میریزی توش. دوساعت بذارآروم بجوشه آبش غلیظ بشه.اگرلیموترش هم دوس داری بندازتوش

دوستان شما هم ناهار درست میکنید هم شام ؟ هر دو وعده رو؟

من بیشتر وقتا هر دو وعده رو درست میکنم

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2738
سلام دوستان بااجازه استارتر من الان سیم کارت جدید خریدم چطور میتونم ت لگرام قبلی رو روی سیمکارت ج ...

برو تو تلگرامت قسمت تنظیمات شماره،شماره جدید رو ارتقابده تمام محتویات میاد روی سیم جدیدت

سلام دوستان بااجازه استارتر من الان سیم کارت جدید خریدم چطور میتونم ت لگرام قبلی رو روی سیمکارت ج ...

اگ اينكارو كنى هركى شماره ى قبلتو داشته و توى تلگ بوده شماره جديدتم براش ميره 

اگر اشكالى نداره برو توى تنظيمات تلگ ...رامت يه گزينه هست به اسم تغيير شماره اونجا شماره ى جديدتو ميزنى

واسه ما شام جایگاهی نداره آخه خب چاق میشیم که هی بخوریم .اگه خیلی هم گشنه باشیم حاضری فقط

ولی آخه شام واجبه...سلولای خاکستری مغز میمیرن اگه شام نخوریم

فدای سرم بمیرن .اضافه وزن و چربی شکمو کجای دلم بذارم....😥😥😥

خخخخ نه شامتو بخور ولی ساعتای ۷ بعد شام سبک هم بخور مثلا سالاد یا نون و پنیر

2706