2733
2734
سما جون ساعتی 6 ؟ به من معرفیش می کنی ؟ چقدر عالی !!
عمه من کارگر میاره ساعتی 50 هزار تومن .
سمر جون :
من کار خونم حدود 3روز طول میکشه
یعنی چیکار می کنی که اینقدر کم طول می کشه ؟ من تمام دیوارهای خونه رو پاک می کنم حموم و دستشویی دیوارا از بالا تا پاینن کابینت ها رو می ریزم بیرون کمددها... پنجره ها پرده ها ... چقدر زود تموم می کنی !!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تازه کارگر من غذا هم برام درست می کنه معمولا هههههه
کارهای فریزی رو هم برام انجام می ده جدا بهش پول می دم
کارهای دوخت دوز ملحفه و ....... هم برام انجام می ده
خلاصه که اگه نباشه حسابی لنگم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Lilypie Maternity tickers
ghoo می توانی شماره تماس این خانم را بدهی
برای کشف اقیانوس های جدید باید جرات ترک ساحل را داشت این دنیا دنیای تغییر است، نه تقدیر ! سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند.... که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت ..... به رقص درآیی..... قصه عشق ، انسان بودن ماست....
واس ما یه آقا و خانوم اومدن از ساعت 9 تا 4 عصر بودن هر دو خ پرکار و جون دار بودن نفری 40 دادیم (بدون عیدی و چیز دیگه)

ولی یه خانوم هس میاد هر چن وخ یه بار- اون خ جون نداره- بهش 30-25 میدیم ولی عیدی و مواد خوراکی این چیزا هم میدیم
پارمیدا جون کارگر من هر روز هفته اش پره در طول سال
سه روز در هفته که خونه خودم و مامانم و خواهرم می ره سه روز دیگه هم سه جای دیگه ثابت می ره
کار گذری که فقط برای یه بار در سال باشه نمی ره
ولی اینجور کارگرا تو مشهد زیادن
Lilypie Maternity tickers
از من به شما نصیحت
کارگر رو زیاد پر رو نکنید
مامانم یکی داشت،هر هفته میومد براش
مامانم همیشه علاوه بر حقوقش بهش یه مبلغی کمک میکرد(همونی که جمع میکرد میخواست صدقه بده،رو اضافه بر حقوق میداد به این)
علاوه بر اون بن هایه خرید فروشگاه ارگان رو هم بهشمیداد و لباس و....
نهار میداد میخورد،برا دو تا بچشم میزاشت تو ظرف تا ببره
خلاصه خالم گرفت برا منم بیاد،رفته بود اونجا وقتی بهش حقوقشو داده بود،گفته بود این کمه و فلانی اینقدر میده،دیگه نرفت
بعد مامانم هفته بعد همون حقوق عرفشو بهش داد،میگفت لپاش آویزون بود و برام قیافه میگرفته،ماهه بعد هم گفته بود چرا این ماه بن ندادند؟مامانم گفته چیزی هنوز ندادند،یه جوری ابرو بالا انداخته گفته،عجیبه!!!!
بعد کمکم از کارش میزد،مامانم گفت دیگه نمیخواد بیای
از اون به بعد دیگه زیاد به کسی رو نداد،اضافه هم میخواد بده،بهش میگه،این حقوقت
اینم هدیه!
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]
2706