2733
2739
عنوان

کتاب تربیت یا روانشناسی کودک بهم معرفی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 27 پست

وضعیت آخر از تامس آ هریس..حتمااااا بخون...خوب و بادقتم بخون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم اسم این کتابو خیلی شنیدم ولی هنوز سراغ خریدش نرفته بودم اطلاع ندارم از اینکه کتاب صوتی هم داره ...

من چند بار قیمت کردم ی بار گفتن ۷۰ نخریدمش 😫چند روز پیش مصمم شدم برم بخرم ۱۰۰ و خورده شد باز نخریدم 🤣وقتی باز پشیمون بشم حتما گرونتره

😥تورو خدا برا کاربریم تبریک نگین خیلی ضایست ....من این بار دهمه ک میترکم و باز ثبت نام میکنم 😪

کتاب من و کودک من، دکتر جواد فیض. البته روانشناسی نیست. حدود 800 صفحه اطلاعات راجع به بارداری، زایمان، شیردهی، تعذیه، خواب کودک، مراحل رشد، بیماریها، چگونگی کنترل تب، اسهال و ....به همه مادرها توصیه میکنم. 

همین نویسنده کتاب تربیت کودک من و تغذیه کودک من را هم داره. اونها هم خوبند.

کناب مادر کافی هم خوب بود

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2740
مچکرم عزیزم😘

با خوندن این کتاب متوجه میشید که زندگی انسان فقط چند سال اول عمرشه..بقیش نشخوار همون چند سال اوله پس رفتارتون تو اون سالها فوق العاده مهم و تاثیرگذار بر روی کل زندگی فرزندتون هست

با خوندن این کتاب متوجه میشید که زندگی انسان فقط چند سال اول عمرشه..بقیش نشخوار همون چند سال اوله پس ...

درسته

راستش بعضی مادرارو میبینم که فقط با داد و فریاد میخوان یه چیزو به بچشون بفهمونن ونمیدونن چه تاثیر بدی رو آینده اون طفل معصوم داره.اینه که میگم از الان کتاب بخونم لااقل یه مادر آگاه باشم نسبت به شرایط بچم