2733
2734

تو تاپیکای قبلم هست که گفتم دختر عمه شوهرم ناراحتی اعصاب داره و قصد خودکشی داشته شوهرمم با خواهرش حرفش شد و به دختر عمه ش گفت برو خونه خودتون و...بخدا تاپیکم زدم که خیلی ناراحتم که اینجوری گفته اخه عمه های شوهرم خیلی خوبن و...حالا امشب خونه عمو شوهرم بودیم زن عموش گفت ولله عمه ها میگن تقصیر زنشه که به دخترم گفته برو خونه خودتون کار اونه وای مغزم داره منفجر میشه اخه نامردا من اینهمه غصه خوردم و ناراحت شدم که اینجوری به دخترتون گفته و اون لحظه هم دخترمو برده بودم دسشویی نتونستم برم پایین نزارم بره حالا انقد اعصابم خورده که میگم دیگه با عمه قطع رابطه کنم فردا میخوان بیان پایین میگم اگه اومدن بالا چطور رفتار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بابا من اونسریم گفتم نزارید بیاد خونتون خدشو میکشه خونش میوفته گردن شما بره پیش مادرش هرکار میخواد بکنه مسعولیت قبول نکنید الان که رفته بهتر نگی بیاد خونتون دوباره

💚💙💜💛
بابا من اونسریم گفتم نزارید بیاد خونتون خدشو میکشه خونش میوفته گردن شما بره پیش مادرش هرکار میخواد ب ...

از این زورم میاد که مادرش و اونیکی عمه شوهرم گفتن تقصیر زنشه یعنی شوهرم هیچکاره بوده من بهش گفتم بره بیرونش کنه میگم دیگه اصلا باهاشون حرف نزنم

2740
ول كن توروخدا عمه ي شوهر كيه ديگه والا منكه انقدر پشت سرم حرف ميزنن خسته شدم خدا خودش جوابشونو بده&n ...

اینا عمه هاشون خیلی نزدیکن بهشون منظورم از لحاظ حس مسعولیت مثلا هر هفته میان همه کارا رو میکنن هر روز زنگ میزنن بهمون و کلا خیلی هواشونو دارن

از این زورم میاد که مادرش و اونیکی عمه شوهرم گفتن تقصیر زنشه یعنی شوهرم هیچکاره بوده من بهش گفتم بره ...

اصلا بهشون اهمیت نده همین که پای دختره از خونتون بریده بشه بسه

💚💙💜💛