2737
2739
عنوان

الان دقیقا دارید چه کار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 107 پست
چه شادی تو اینموقع شب خوش به حالت 

کی از من افسرده تر نیست نیاز ب روانشناس دارم کلا امید جهان خواننده مورد علاقه ام😂🌵

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
منتظر کتری جوش بیاد برا فردام دتاکس واتر زنجبیل و پونه بدرستم😊

هااین که گفتی یعنی چه😂

●❥نیمـــی اَز آنچــه رامـیبینـیوکُـــلِ آنــچــه راکـه میــشِنـَـوی؛ باورمَـــکُن●❥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترم‌کفریم‌کرده هی بیدارهی جیغ هی خواب...

شوهرم‌ کافی به بچه بگم‌بالاچشمت ابروست همچین دعوام‌میکنه...نمیدونم این چه جورخوابیه که حواسش به کارای منه😠

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2728
خدا بهت صبر بده جاری اوایل ک میاد زیاد خودشیرینی میکنه😂🤐🌵

مادرشوهرم کلا تو این فازا نیست .

با این ازدواجم مخالفه در واقع ولی برادر شوهرم گیر داد تا مادرش گفت هر کاری میخوای بکن 

رو این حساب کلا حسی بهش ندارم

یه سال بگدره ببینم شاخ میشه یا نه

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
2738

تو اتوبوس    اولین بار با اتوبوس سفر میکنم  همه جام کج شده 😂😂😂😂😂

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی
2706