2737
2739
عنوان

بچه ها واسه سز برای خودم چیا باید ببرم؟بیمارستان خصوصیه

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 41 پست
آهان منم بی حسی میخوام راضی بودی از بی حسی ؟

آره خوب بود. ولی چند روزی بعدش سر دردای وحشتناک گرفتم . بعد عمل اصلا تکون نخور و حرف نزن. من حرف زیاد زدم😆😆😆

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
ایشالا کوچولوت صحیح و سالم میاد تو بغلد و بهترین حس دنیارو تجربه میکنی من تو ۱۹ سالگی مامان شدم دکتر ...

جدددی؟؟؟ ۱۹؟؟؟

چقدر زووود

ولی چقدرررر خوب😍همین یدونه رو داری الان ؟

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره خوب بود. ولی چند روزی بعدش سر دردای وحشتناک گرفتم . بعد عمل اصلا تکون نخور و حرف نزن. من حرف زیا ...

وای من نمیتونم حرف نزنم و تکون نخورم. کلا انکار فلفل خورده مامانم سر من😐😀 خوبه مردا یه شب یه نفسی میکشن مغزشون راحت میشه😂

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....
وای من نمیتونم حرف نزنم و تکون نخورم. کلا انکار فلفل خورده مامانم سر من😐😀 خوبه مردا یه شب یه نفسی ...

باید تحمل کرد 15 ساعت ب کمر بودم دیگه خشک شده بودم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728

بی حسی تو اتاق عملش خیلی خوبه لحظه ای ک نی نی رو نشونت میدن تکرار نشدنیه

بی حسی تو اتاق عملش خیلی خوبه لحظه ای ک نی نی رو نشونت میدن تکرار نشدنیه

هم حس خوبی دارم هم ترس

2738
اره الان ۲۰ سالمه و یسنا خانوما دارم 😘بزار نی نیت بیاد کوچیک ترین اشکش بزرگترین غمته

خدا حفظتون کنه خوشگل خانوووومااا😍

سلام عزیزم من تاپیکتو خوندم. سز شدی؟؟ میشه واسم تعریف کنی نیکان چجوری بود دکترت کی بود درد داشتی یا نه پرسنل چجور بودن. من ایشالا ۵ روز دیگه سز میشم تو نیکان با دکتر شهامی. خیلی استرس دارم و میترسم. واسم تعریف میکنی واسه تو چجوری گذشت؟ هزینتم بگو که شامل چیا بود تو ساک چیا بردی و اینا. مرسی😘