2737
2734

من شوهرم اصالتا واسه یه شهری هست که قبرستان قدیم این شهر در طرح گسترش شهر قسمتیش در حال تخریب بوده و تبدیل به خیابان و پارک میشده و قبرها که خیلی ازشون میگذشته تخریب میکردن از جمله قبر عموی شوهرم تخریب شده البته یک قسمت از این قبرستان هنوز باقی هست ولی دیگه خاک نمیکنن

موقعی که داشتن قبرها رو تخریب میکردن دو تا قبر خراب نمیشده و حتی لودر و .... کارساز نبوده (من اینارو از چند نفر از مردم این شهر شنیدم راست و دروغش پای خودشون) و به ناچار این دو قبر خراب نکردن و حالت اتاقک درست کردن و جالب که افتاده وسط خیابونی که درست کردن 

این دو نفر به گفته مردم شهر دو سید بزرگوار بودن به نام برمکی و طباطبایی 

مردم واسه این دو خیلی سر خاکشون میرن و حاجت میگیرن 

من خودم واسشون سوره یاسین خوندم و حاجتمو گرفتم اونم خرید خونه تو این اوضاع گرونی و یک حاجت تقریبا محال دیگه

اینا رو گفتم که اگه کسی به این مسائل اعتقاد داره واسه این دو سید فاتحه صلوات زیارت عاشورا و .... هدیه کنه و انشالله جواب بگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من انقدر نذرونیاز کردم برای مشکلم که  حد نداره دیگه خسته شدم 

برای این بزرگوار ها هم صلوات میفرستم 

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹
2738

من داستانی که مردم میگن که قبر خراب نشده رو نمیدونم درست میگن یا اغراق میکنن

ولی چیزی که مشخصه این که الان یه اتاقک وسط خیابون هست که به شکل میدون در آورونش و این که خودمم حاجت گرفتم

2706