2733
2734
از وقتی شما رو شناختم هر وقت دعا کردم جلوی چشمم بودی به خدا. شما هم دلت شکسته هست برای من دعا کن.

ممنون عزیزم زنده باشی😘😘

چشم گلم حتما ❤❤

الهی همگی حاجت روا بشیم 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه داد چی؟؟؟عزیزم ناامیدی بزرگترین گناهه یه قدم برو سمتش صد قدم میاد سمتت...ثواب این زیارت عاشورا ه ...

میدونی چقدرررر دم در خونشو زدم ؟؟؟؟؟ 

میدونی هر وقت نا امید شدم رفتم دم درش گفتم جوابمو بده !!! 

میدونی چقد قسم دادم چقدر نذر کردم ؟ 

خدا اگه خدا بودددد ؛ اگه از رگ گردن نزدیکتر بود ؛ اگه ارحم الراحمین بود ؛ اگه بعد هر سختی اسانی بود ؛ نمیخاست هیچی بده فقط دلمو اروم میکرد . . . من اگه ببینم یه نفر ازم ضعیف تره اینقد زجه بزنه و زجر بکشه کل تلاشمو میکنم که حالش خوب شه و ولش نمیکنم . . . اما دید و ولم کرد . . ‌ اما دید و بی تفاوت بود . ‌ . . 

با من از مهربونی خدا حرف نزنین که مهربون نبود باهام ! 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
بنده خدا محمد فیلی هم اسیر شده ها .تا آخر عمر به عنوان شمر معرفی میشه منم میخونم عزیزم ۳ تا 

حاجت روابشی بحق امام حسین ع عزیزدلم🌹🌹❤❤

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
2731
دلم روشنه عزیزم حتماااا یه نشانه از طرف خدای مهربونه با کامنتت اشک تو چشم جمع شد عزیزم بحق دل مهربون ...

ممنونم. انشاءلله. حاجت روایی همه دوستان.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2740
منم يدونه ميخونم اطفا دعا كنيد يه مشكل بزرگ به وجود اومده دعا كنيد بخير بگذره خيلي نگرانم🙏🏻🙏🏻

تا خدا هست نگران چیزی نباش عزیزدلم مشکلت حل میشه ابجی قشنگم به امید خدای بزرگ به خودش توکل کن❤❤🌹🌹🌹

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
خیرررررر ببنی عزیزدلم تا جمعه فداتشم...التمااس دعا ...حاجت روا بشی مهربون🌹🌹🌹❤❤

منم‌یه بار میخونم...بچه ها التماس دعا

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید
لطفا منم یاد کنید ....التماس دعای فراوان😢

چشششم عزیزم دعای امام زمان عج پست و پناهت🌹🌹❤❤😙😙

2706