2733
2739

سلام نوزاد من ۳ ماه و دو هفته اشه بچه ارومی بود گاهی غرولند میکرد یه ۵ و ۶ روزی بود که خوب شیر نمیخورد بازیگوشی میکرد موهاش رومیکند دستش  و میجوید اما در کل اروم بود و گریا نمیکرد و تو حالت خواب شیر خوب میخورد

تا اینکه یه بار رفتم بیرون خوب پوشونده بودمش یه باد تندی اومد و من درحد ۲ دقیقه فاصله مغازه تا ماشین رو تو این باد رفتم ۲ ساعت بعدش گریه افتاد گریه وحشتناک زیاد ممتد حدود یک ساعت جوری که سیاه شد که هیچ جور اروم نمیشد فقط دویدیم سمت ماشین ببریم بیمارستان تو راه اروم شد و خوابید فرداش خوب بود دوباره روز بعد اینطور شد و باز تو ماشین خوابید و باز یه روز درمیون تا امروز ۴ بار این گریه شده و بقیه ساعات روزم و روزهاییکهگریه رو نداره بی قرار و بداخلاقه منو نگاه نمیکنه تا باز بخابه خیلی ناراحتم خیلی یعنی چی شده دکترای خوبم تا ۱۶م نیستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گوشش یا دندونشه احتمالا 

باد زده تو گوشش شاید 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738

نکنه باد تو گوشاش رفته.هر وقت گریه کرد یه پارچه نخی ولرم کن بذار رو گاشاش رو هر دو گوش همزمان.بچه سه ماهه باد بره تو گوشش جیغ میزنه همش.من یه بار اینجوری شد هرکار میکردم اروم نشد تا گوشاشو گذاشتم سرسع خوابید

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..

فکر نمی کنم به باد مربوط باشه. شاید فقط دلدرد داره. به نظرم اگر خیلی دل نگران هستی ببرش کلینیک شبانه روزی اطفال یا اورژانس اطفال که متخصص اطفال دارن یه معاینه بشه تا زمانی که ببریش دکتر خودش.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

گوشش درد میکنه روغن بادوم تلخ بکش پشت گوشش و رو لاله گوشش

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2706