2733
2734
عنوان

سهمیه کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 5303 بازدید | 44 پست
من بنیاد شهید کار میکنم ....سهمیه رو اگه قبول شی سال بعد دیگه نداریش....و معنای اینکه میگن ۵ درصد سه ...

ممنون چقد نقشه داشتم برا این ۵ درصد همش دود شد

خواهرم همه ی دنیامه
ممنون چقد نقشه داشتم برا این ۵ درصد همش دود شد

خیلی روش حساب نکن به نظرم....ولی خب از هیچی بهتره...من که فرزند بالای۲۵ بودمم سعی کردم روش حساب نکنم...سهمیه فرزندان زیر۵۰ کلا مثل معذرت میخام ته مونده غذا میمونه...یعنی اگر فرزند بالای ۵۰ وجود اشت و فرزند شهید و اگر چیزی از اونا بمونه به پایین ترا میرسه

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان وبابام وفامیلو بگو خیال میکنن بااین سهمیه همه چی تمومه دیگه

اوهوم منم دارم  ولی بدرد  عمم میخوره فقط  همه هم وقتی میگن سهمیه داری اب دهنشون راه میوفته میگن خدا والا شانس بده منم هر چی میگم بدرد نمیخوره میگن عاره تو بگو ما باور کردیم میگن حقت نیست  خدا کنه هیچی نشی اینهمه حسود

🖤
2728
تا وقتی ک باهاش قبول نشی و بری میتونی استفاده کنی تاثیرش خیلی خیلی کمه منم دارم

رتبه رو نصف میکنه دیدم ک میگم کم نیس ک

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏

سهمیه ۵ درصد هیلی با سهمیه مناطق فرق نداره البته فقط ۵ درصد وگرن بقیه سهمیه ها ۱۰۰درصد بهتره شانسشون نسبت ب بقیه

برای قبولی انتخاب رشته هم سهمیه و یا منطقه رو درنظر میگیرن نه رتبه کشوری رو 

واینکه تا انتخاب رشته نکردین و دانشگاه قبول نشدین میتونین از سهمیتون استفاده کنین

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
اگر سهمیه ی مناطق ندارین قطعا خوبه .

خوب  نیستا اسمش سهمیس فقط   وگرنه یجورایی  سرتو شیره مالیدن باید واقعا داشته باشیو واقعا کنکور داده باشی تا بفهمی من چی میگم سهمیه ای در کار نیست  اون 5 درصد میرسه ب کسایی ک خیلی  عالی کنکور دادن یعنی سهمیه ما 0فقط ی شانس داریم اینم ترازمون بالا 6600 باشه نمیدونم  تغییر کرده امسال یا ن  ک بتونیم   رشته های بومی بریم مثلا تربیت معلم همین  وگرنه شانس پیرارو اصلا نداریم 

🖤
خوب  نیستا اسمش سهمیس فقط     وگرنه یجورایی  سرتو شیره مالیدن باید واقعا داشته ب ...

چون کسایی هم هستن ک واقعا عالی درس خوندن  و شایدم رتبه  3 رقمی بشن تو کنکور  اونوقت دیگه ب ماها چیزی نمیرسه

🖤
2738
خوب  نیستا اسمش سهمیس فقط     وگرنه یجورایی  سرتو شیره مالیدن باید واقعا داشته ب ...

درسته .

اگر ساکن شهرهایی مثل زاهدان و سبزوار هستین و سهمیه ی مناطق دارین فکر کنم همون سهمیه مناطق بهتره ( بازم مطمئن نیستم )

ولی اگر ساکن شهرهای منطقه یک ( مثل مشهد و تهران ) هستین از این سهمیه استفاده کنین .

اللهم صل علی فاطمه و ابیها 
درسته . اگر ساکن شهرهایی مثل زاهدان و سبزوار هستین و سهمیه ی مناطق دارین فکر کنم همون سهمیه مناطق ب ...

تو هیچ شهری بدرد نمیخوره ولی عوضش پز  قبولی کنکورتو میدی   بیشتر بدرد رشته های بومی میخوره

🖤
رتبه رو نصف میکنه دیدم ک میگم کم نیس ک

رتبه نصف میشه

ولی پذیرش از رو ترازه

من خودم کنکور دادم و میدونم

اگ اینطور بود من باید الان پزشک بودم ن پرستار..

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
عا  منم همینو بش گفتم  تاثیر رو رتبس ولی کاملا  بی ارزش یعنی یجورایی  سرتو کلاه ...

دقیقا..

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
ببخشید رشته بومی یعنی چی

اخر دفترچه ثبت نام کنکور هس بیشترش هم تربیت معلمه ک برمیگرده ب تراز بالا 6600 ک شرطش همینه اینا بومی قبول میکنن تو  شهر خودت مشغول کار میشی  با حقوق

🖤

سلام خسته نباشید به همه

نظرات همه رو خوندم و تراز کردم یه دوستی در بین همه نظرات حرف درستی زد گفت پدر هامون جونشون زو گذاشتن وسط و دولت کمترین کاریه که میتونه برا آینده فرزندانشون بکنه

من خودم پدرم جانبازه ۳۵ درصده یه دستش رو کلا نمیتونه انگشتانش رو حرکت بده و کلی هم زجر کشیده تا ببرندش بیمارستان اونایی هم که میگن اگه بابام جانباز بود و فلان استفاده نمیکردم اینا یا این حرف رو میزنن که اونایی هم که پدرشون فداکاری کرده و درصد جانبازی داره از اون سهمیه استفاده نکنن یا میخان بگن ما آدم خوبی هستیم و حق مردم رو نمیخوریم به دروغ و از این حرفا ولی در واقع ما حق خودمونو داریم میخوریم نه از کس دیگه ای 

من خودم الان کلاس یازدهمم و هنوز یک سال تا کنکور وقت دارم تازه به طور جدی شروع کردم به خوندن برای کنکور سال بعد و دوما کنکور سال ۱۴۰۲ زیر و رو شده و خدا تو اینجا هم کمکم کرده کنکور ۱۴۰۲ و به بعد طوری شده که تاثیر معدل نوبت دوم دوازدهم ۶۰ درصد تو انتخاب رشته مؤثره و کنکور شده ۴۰ درصد😂

دروس عمومی هم از کنکور حذف شده و میتونیم در یک سال دوبار کنکور بدیم هرکدوم تراز بهتری بود رو انتخاب میکنن 

از این بابت از خداوند ممنونم

خدایا عاشقتم💕

قصد توهین به کسی نداشتم وگرنه زیر همین پست میتونستم تگشون کنم 

اصلا سر این موضوع که حروم و حلاله اشتباهه بحث کنیم چون یه لحظه تصور کنید اگه پدر های ما نبودن ایران هم نبود

شخصا با این طرز برگزاری کنکور مخالفم بنظرم باید یه درصدی رو مدنظر قرار میدادن برای هر رشته که اگر اون درصد رو تونستیم کسب کنیم به اون رشته برسیم

آرزوی موفقیت برای همه😉

2706