2733
2734

نمیخوام بگم حسودم اما خواهر شوهر ۱۸ سالم شورش در اورده یکریز در اشکال مختلف عکس از خودش و شوهرش میزاره شوهرش خوشگله خیلی زیاداز خودش بقولی سر داره ادم حس میکنه میخوا بکنه تو چشم بقیه  پنجاه تا عکس گذاشته همه از شوهرش جالب اینکه خودش کنارش انگشت اشاره ام به سمت شوهرش گرفته تو عکسا همشم نوشته ان یکاد وصل میکنم تو زندگیم یا دستای تورو میگیرم چشمای حسود شهر بر روی خودمون حس میکنم ادم جرش میگیره اخه چکاریه از چشم حسود میترسی چرا هی عکس میزاری انقد تکه هاش تنده ادم بخودش میگیره😑

اشکال اینجاست ک 

شما ب خودتون می گیرید !!!

اگر پیگیرش نباشید  اذیت هم نمیشید طبیعتا 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اقتضای سنشه :\

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

نه من معمولا پروفایل کسی رو چک نمیکنم 

برام اهمیت نداره چی میذارن

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه

من خودم خوشم نمیاداززندگیم عکس بذارم ازخوشی وغمم

بعضیاگندشودرآووردن

توپروفایلش میذاره غمگینم امروز یادارم گریه میکنم خدامنوبکشه و....

قشنگ میفهمی طرف باشوهرش مشکل داره😑

بازخوشی قابل تحمله آدم میگه خداروشکرخوشبخته ولی نه که دیشب عکس پروفایلش شوهرش بود فرداش میزنه ناراحتم و...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

کاملا درکت میکنم.منم مثل خودتم.بدم میاد ازینا که شوهرشونو هی میخوان به نمایش بزارن😂😡

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
2706