2737
2739
عنوان

اینجا فقط مخصوص بانوان اشپزه که کدبانوی خونن❤👌

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 29 پست
از من به تو نسیحت ابجی گلم زیاد اویزونش نباش که بگه من هرکاری کنم اون انقد عاشقمه حرف رو حرفم نمیزنه ...

حرفات درسته منتها تو این ۴ سال انقد آویزونش بودم که دیگه نمیشه تغییر داد چیزی رو

حتی بهم خیانتم کرده ۱۷ ماه پیش

انقد تحقیرم کرد که واسه رابطه باید نازشو بکشم

I am a queen because I have a cute mad king
بچه ها میخام جگر مرغ بپزم بهم یاد بدین😍

گلم جیگر مرغو که تیکه تیکه کردی بزار با اب یکم بجوشه و یکمم نمک بریز وقتی کامل جوشید ابشو بریزو بکشش کن و بزار ابش بچینه اگه دوس داری واسش پیازداغ درست کنو با پیاز داغو زردچوبه سرخش کن اگرم پیاز داغ دوس ندارید باروغنو زردچوبه خودشو تفت بده و سرخ کن شاید یکم حالت هایی مثل کف کنه نگران نشو طبیعیه وقتی سرخ شد سیب زمینی هم سرخ کن کنارش خیلی حال میده اگه اینو دوس داشتی درست کن دوس نداشتی شرمندتم من این روشو بلدم یا میتونی سیخشون هم کنی ولی اونجوری هم کم میاد هم سایزشون کم میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفات درسته منتها تو این ۴ سال انقد آویزونش بودم که دیگه نمیشه تغییر داد چیزی رو حتی بهم خیانتم کرد ...

یا امام زمان 

من بودم هیچ وقت این کارشو بی جواب نمیزاشتم بخدا یا اون طرفو میکشتم یا بی ابروش میکردم یا طلاق میگرفتم خلاصه خوب تونستی باهاش کنار بیای عزیزم هیچ وقت دیر نیست میتونی تغییر کنی میتونی تغییرش بدی فقط به خودت اعتماد کن به خودت به توانایی هات اعتماد داشته باش باورش کن تو یه زنی ازجنس شیشه تو لطیفی تو شکننده ای اما از یه طرف باید شیردل بود با بدیا باید جنگید باید قدرتو بدونه باید بعد یه رابطه ازت تشکر کنه ببوستت بگه ببخشید اگه سختتم شد باید برات همچیو فراهم کنه ازش توقع داشته باش که انجام بده ما زنا هربلای سرمون بیاد مقصرش خودمونیم ملکه زندگیش باش ازش چیزای بخا برات فراهم کنه ناز کن براش نه اینکه نازکشش باشی تو که دستامال پاره نیستی ازت استفاده کنه و بندازتت دور

یا امام زمان  من بودم هیچ وقت این کارشو بی جواب نمیزاشتم بخدا یا اون طرفو میکشتم یا بی ابروش م ...

مرسی گلم که وقت گذاشتی

ولی اون از من خوش تیپ تره ورزشکازه نجات غریقه دختر بزاش زیاده واسه همین آویزون من نمیشه

همش فک میکنم بخاطر اخلاق شاد و خندونم باهامه

2731
مرسی گلم که وقت گذاشتی ولی اون از من خوش تیپ تره ورزشکازه نجات غریقه دختر بزاش زیاده واسه همین آویز ...

گلم اصلا خوش تیپی یه چیز مسخرست ادم هرچی بهش بیاد بهش میگن خوش تیپ دیدی گفتم مقصر زندگیت یا رفتار شوهرت باهات خودتی تو خودت دستی دستی تقدیمش میکنی به زنای دیگه میگی بیا مبارکه شوهر من ماله تو عزیزم اونو عاشق خودت کن نزار حتی یه زن چپ چپ نگاش کنه روش غیرت داشته باش مگه فقط مردا غیرت دارن خودتو لوس کن کاری کن بهت انس ببنده دیگه خود دانی من تا جایی که میتونستم راهنماییت کردم گلم

گلم اصلا خوش تیپی یه چیز مسخرست ادم هرچی بهش بیاد بهش میگن خوش تیپ دیدی گفتم مقصر زندگیت یا رفتار شو ...

مرسی عزیزدلم خیلی لطف کزدی😘😘😘

بخدا روش خیلی غیرتیم یعنی خیلی شدید

ولی چیکار کنم خب هزجا میریم ییرون دختزا نکاش میکنن خودم متوجه میشم دیگه اتیش میگیره دلم

مرسی عزیزدلم خیلی لطف کزدی😘😘😘 بخدا روش خیلی غیرتیم یعنی خیلی شدید ولی چیکار کنم خب هزجا میریم ی ...

خب گلم مشکل همینجاست باید وقتی یه پسرم ترو نگاه کرد اونم اتیش بگیره ببین منم باشوهرم هرجا میرم نگاش میکنن خداشاهده یه بار رفتیم باغ یه زنه خیلی خوشکلو بتمزه علنن جلو چش خودم شمارشو گذاشت تو جیب شوهرم اونم رو ده هزاری نوشته بودش شوهرم حتی نگاشم نکرد پولو در اورد پاره کرد پرت کرد حتی نفهمید من متوجه شدم منتظر بودم خودش بهم بگه یه روز بعدش بهم گفت حتی انقد پاکه خودشو هم مقصر میدونست میگفت دیگه خوستیپ نمیام بیرون

خب گلم مشکل همینجاست باید وقتی یه پسرم ترو نگاه کرد اونم اتیش بگیره ببین منم باشوهرم هرجا میرم نگاش ...

گلم اصلا جدی و مهم نگیر بزار نگاش کنن بهش بگو من همچیو میدم دست خودت بگو من بهم اعتماد میکنم دیگه دست توه ازش سواستفاده کنی یا نه

2740
خب گلم مشکل همینجاست باید وقتی یه پسرم ترو نگاه کرد اونم اتیش بگیره ببین منم باشوهرم هرجا میرم نگاش ...

خب شوهر تو فهمیده و پاکه شوهزمن نیست

عاشق خودنماییه خیلیم هیزه

اهان من تو زندگیت دخالت نمیکنم ها ولی شوهر من انقد ازم میترسه ها بدون اجازه من حتی آب هم نمیخوره تو ...

شوهر منم مثل شوهر تو هستش

هرکی پستمو میخونه میشه برا سرکار رفتن شوهرم دعا کنید😍😍یه صلوات ۵ثانیه وقت تون رو میگیره😘  محتاج دعاهاتونیم😘
گلم جیگر مرغو که تیکه تیکه کردی بزار با اب یکم بجوشه و یکمم نمک بریز وقتی کامل جوشید ابشو بریزو بکشش ...

فدات خواهری دستت درد نکنه درست کردم خوشمزه شد فداتتتت بشم

هرکی پستمو میخونه میشه برا سرکار رفتن شوهرم دعا کنید😍😍یه صلوات ۵ثانیه وقت تون رو میگیره😘  محتاج دعاهاتونیم😘