2737
2739
عنوان

📣📣📣📣اخطاااااااااااار اخطاااااااااااار📣📣📣📣📣

| مشاهده متن کامل بحث + 827 بازدید | 70 پست

بخدا دروغ نمیگمممم بخاطر این اینطوری شدم حتی دکترمن گفت وگرنه مرض ندارم بیخودی بگممم

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای ترسوندی منم یدو فولیک میخوردم کیست سینه دارم یعنی از اون بوده الکی میگی؟؟ یا واقعیه

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2731
فولیک اسید رو نمیدونم ولی قرصای جلوگیری رو میدونم که باعث بیماریهای سینه میشن

من دوسالم قرص جلوگیری خوردم

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2740
تو حاملگی هم نباید خورد؟؟

باموادغذایی جبران کن بخدا ضرر داره

وای من بد بخت یعنی قرار چی بشه  یدو فولیک  که دادن بخورم کیست سینه دارم ال دی هم دادن برا کیست تخمدان متفورمینم می خورم چه بلائی قرار سرم بیاد خدا رحم کنه

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
من ناشتا معدم اذیت میشه .میتونم بعد صبحونه بخورم

مویز قند داره فک نکنم ادیت کنه ها ...‌ این حدیث امام صادق هست من چندساله که دارم اینکارو میکنم هرچی ازمایشم رفتم نگفتن کمبود اهن داری 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
من ده ساله دارم میخورم کی گفته همچین چیزی

ی دفه ک خودشو نشون نمیده ب مرور ایشاالله ک چیزیت نمیشه ولی نخور بیخودی  ک نمیگم

2706