2752
2734
عنوان

هر چی تو چنته دارین بیاین بریزین توی داریه🙏هر چیه هر چی بلدین

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 99 پست
سالها یه مقدار زیادی از حقوقم رو برای نیازمندا می دادم.اون موقع پول زیادی از دستم رفت.کارم رو هم از ...

من از کم کمک میکنم در حد توانم مثلا اون ماه یه دانشجو بود پول بلیط نداشت در حد ۲۰ کمک کردم ۱۰۰ عیدی گیرم اومد جبران شد. 

خدا یاور تنها ترین تنهایان است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من عاشق تمیزی خونه ام ، به نظر من تمیز بودن خونه شخصیت زن خونه رونشون میده ، وقتی جایی میرم خونه تمی ...

اره واقعا تمیزی خونه از کدبانویی و کمالات و تمیز بودن یک خانم هست 👍

همیشه خوشبو باشین 

من هر وقت مهمون میاد خونمون هم خونم تمیز و معطره هم خودم و هم بچه هام و حتی لباسای همسرم اتو کشیده و تمیز و مرتب و معطره ✅

میبینم مهمونامون یه نگاهه تحسین برانگیزی میکنن بهمون 😁

من تازه ازدواج کردم ۱۹سالمه توخونه ننه بابامم هیچی یاد نگرفتم همیشه درحال گشت و گذار بودم و به قول معروف درحال عشق و حال بودم

الانم خونه خودمم هیچ هنری ندارمممم😂😂😂

بهترین نیستم👻 ولی گردنم کلفته💪بهترینارومیخوام👅
زیاد محل شوهرتون ندین ، نه که قهر باشین نه ، ولی خیلی هم محل ندین ، نگین کجا بودی ، کجا میری ، عر چی ...

اره دیگه باید میانه رو باشیم

زیادی هم که توجه و محبت کنیم دل زده میشن ✅

2706