2733
2734

من اومدم خونه مادرشوهرم. معلوم نیست چی پخته..دماغم هم کیپه ...اصلا بو نمیفهمم. سه تا قابلمه رو گازه..ینی چی میتونه باشع 🤔

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم منم گاهی وقتا مثل استارتر میشم چطور میشه ادم همیشه غذاهای خوشمزه بپزه

من خیلی خیلی کم غذا هستم ولی اگه همه چی تو خونه باشه به نیمرو اکتفا نمیکنم مثلا اگه مرغ سرخ کرده درست کنم حتما سالاد و سبزی و نارنج و....هم میزارم کلا وقتی تنهام خوب از خودم پذیرایی میکنم

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2728
من خیلی خیلی کم غذا هستم ولی اگه همه چی تو خونه باشه به نیمرو اکتفا نمیکنم مثلا اگه مرغ سرخ کرده درس ...

خوشبحالت من نمیدونم چراهمیشه وقت ندارم یا خستم کار خاصی هم نمیکنم خونه داری بچه داری خیلب معمولی چیزی ک شاید شماهم انجام نیدی ولی واسه غذا..شما میگی نارنج من اینقدر بی میلم ک گند میکنه میندازم دور میدونم اشتباهه اما تغیرش سخته

2738
اره دگ میخوام بدونم شما چجوری درست میکنید

مرغ خامو نمک و زردچوبه میزنم خوووب سرخش میکنم پیاز رنده شده رو تفت میدم هویج فلفل دلمه چند تا آلو رو هم میریزم قاطی پیازا و رب میزنم و کمی پودر هل مرغا رو اضافه میکنم بهشون و یکم آب مبریزم میذارم بپزه.

زرشکم با یکم شکر تفت میدم و زعفرون هم جدا دم میدم 

مرغ خامو نمک و زردچوبه میزنم خوووب سرخش میکنم پیاز رنده شده رو تفت میدم هویج فلفل دلمه چند تا آلو رو ...

مرغارو بدون ابپز سرخ میکنید؟بعد میزاری تو سس؟خوب میشه خوب میپزه؟