2737
2739
عنوان

میدونم قصدی ندارند ها ولی اصلا خوشم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 51 پست
بهشون بگو عزیزم عشق اول و اخرم شوهره تو بود 😀😀

😂😂😂 اکثرا زن عمو ها این حرف چندش رو میزنن 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به منم میگن کی بچه دوم میاری لچت تنهاس    

بگو اومد به تو گفت تنهام؟

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
من عموم رو خیلی دوسش دارم اما خانمش میگفت بهش گفتم کت و شلوار بخر عزوسی در راه داریم !! احتمالا عرو ...

بهتون حق میدم.ولی نگو قصد ازدواج نداری.انقدربه فکر ازدواجتون هستند خواستگار توپ براتون بفرستند.

2731
وای اره مامانم هم همینو میگه  آخه جالبه مامان بابای خودم تا حالا یه بار از این حرفا نزدن اون و ...

اونا دقیقا زر میزنن

اهمیت نده یا کلا چپ چپ نگاهشون کن

البته اگه زبون داری سوالشون رو با سوال جواب بده

مثلا بگو شما کی بچه دار میشین 

یا مثلا کی پسرتو زن میدی کی دخترتو شوهر میدی 

یا از این جور سوال ها 

وای حق داری خوب اخه آدم چی بگه در جوابشون 

خسته کننده میشن واقعا میایی از در احترام وارد میشی پرو تر میشین.یکم درکم خوبه....خودشون خدا تومن حقوقشونه نمیرسونن.انوقت با یه حقوق کارگری ۴نفر نون خور تو خونه انتظار خریدن قصر وخونه ام از ادم دارن....بیشعوری هم حدی داره.

سنت هنوز خیلی کمه برای این حرفا چرا اینجوری شدن مردم؟!  ٢٢ سالگی مگه وقت این حرفاس؟!

اه همون 

واقعا منم چندشم میشه وقتی از این مزخرفات میگن 

یا هی میپرسن فارغ التحصیل شدی برنامت برای ارشد چیه منم باید توضیح بدم تا بیخیال بشن باز با اون ارشد مشکلی ندارم اینکه میگن شوهر کن حالت تهوع بهم دست میده 

منم دیشب گفتم خانواده ما از عروسی زود خوششون نمیاد 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2740

خانواده ما چنین حرفی نیس😂خدا روشکر

این کاربر نیاز به دعای خیر شما داره برای به دست آوردن دوباره سلامتیم میشه دعاکنی ؟ من میدونم دعای شما برای من معجزه میکنه 🙏التماس دعا https://abzarek.ir/service-p/msg/1835374
😂😂😂 اکثرا زن عمو ها این حرف چندش رو میزنن 

نه پس نمیشه گفت همچین چیزی و 😁

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
بهتون حق میدم.ولی نگو قصد ازدواج نداری.انقدربه فکر ازدواجتون هستند خواستگار توپ براتون بفرستند.

نه از این لطف ها نمیکنن 😂 فقط میخوان ببینن من کسی رو پیدا میکنم یا نه 

من اصلا نه الان از پس ازدواج بر میام نه شوهر نه علاقه ای دارم انقدر زود خودم رو درگیر کنم 

نمیفهمم چرا نمیفهمن این چیزا رو

خانواده ما چنین حرفی نیس😂خدا روشکر

وای باور کن تو خانواده ما هم نبود 

نمیدونم چرا انقدر خاله زنک و چندش شدند حالم بد میشه 🤢🤢

پس چرا وقتی به ما پسرا میگن ما خیلی خوشمون میاد😂😂

دیگه اون مشکل خودتونه 😂 

واقعا خوش اومدن نداره 

یعنی ذوق میکنی بهت میگن ؟😳

2706