2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم سفارش داده نگاه نکرده چندروزبعدمیاد..پیام اومدک سفارشت پست شدولی نیومده

پس مشکل از دیجی کالا نیست عزیزم. مشکل از جایی هست که کالاتون رو باید بهتون تحویل بدن

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2728
2738

من یه بار خرید کردم چند روز گذشت دیدم نیومد با پشتیبانی تماس گرفتم گفت سفارشت ثبت نشده در صورتی که ثبت شده بود و تاریخ رسیدنش هم مشخص بود. من یه گوشی سفارش داده بودم بعدشم دیگه نتونستم باز بخرم و ناموجود زده بود.دیگه ازشون خرید نکردم

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
من یه بار خرید کردم چند روز گذشت دیدم نیومد با پشتیبانی تماس گرفتم گفت سفارشت ثبت نشده در صورتی که ث ...

یعنی پولم کم کرده بود؟؟؟واسه ماپیام اومدک بسته بندی شده بعدم دوباره پیام اومدپست شده

من چندبار خرید کردم

موقع خریدت تاریخی ک برات ارسال میشرو مینویسه

سرخ میشوی وقتی می شنوی دوستت دارم...زرد میشوم وقتی میشنوم دوستش داری...چهارشنبه سوری راه انداخته ایم...سرخی تو از من زردی من از تو...همیشه من میسوزم و همیشه تو...میپری
میارن پست زنگ زدیم هنوزنرسیده بود..همون فکرکنم بخاطرعیددیرمیاد

عزیزم دیجی کالا تو هر شهری.شرکت پخش داره. خریدتون نمیره اداره پست

من رشت هستم هر دفعه خرید میکنم. شرکت پخش خود دیجی کالا خریدمون رو میاره

اون دفعه هم خریدکردیم ب پست تحویل دادن

جالبه اینجا اینجوری نیست😊😊

ولی میتونین زنگ بزنین به پشتیبانی دیجی کالا بپرسین. بهتون میگن که خریدتون کجاست الان

2706