2737
2739

.

آقامون میگه من ضربان قلبشم ❤منم گفتم شما هم نفس منی نباشی کارم تمومه آقایی.شوهراتونو دوس داشته باشین💕،شوهر خیلی خوبه 😍چیپس میخره😁 پفک میخره بیرون میبره 😎.بوست میکنه😘یه وقتایی هم عصبانی میشه🤨تحمل کنین خودش خوب میشه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2728
2738
آره خودم.پدرشوهدم وقتی خندش میگیره محکم میزنه به بازوم میگه بخند.یعنی تادوساعت لمس میشم.

😂

آقامون میگه من ضربان قلبشم ❤منم گفتم شما هم نفس منی نباشی کارم تمومه آقایی.شوهراتونو دوس داشته باشین💕،شوهر خیلی خوبه 😍چیپس میخره😁 پفک میخره بیرون میبره 😎.بوست میکنه😘یه وقتایی هم عصبانی میشه🤨تحمل کنین خودش خوب میشه😊
نمیدونم نسل این جونور ها چطور منقرض نشده؟

تا وقتی مرد بی عیرت وجود داشته باشه ببین بابابزرگ من مرد بسیار بد اخلاق و بد دهنی بود اما از ترس بابام جرات نداشت یبار با مامانم بد حرف بزنه چون چنان بابام باهاش برخورد میکرد 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
تا وقتی مرد بی عیرت وجود داشته باشه ببین بابابزرگ من مرد بسیار بد اخلاق و بد دهنی بود اما از ترس باب ...

واقعا درست میگی 

آخه توی این قرن این همه آدم بی فرهنگ هنوز هستن واقعا برام عجیبه. بعضی وقت ها باورم نمیشه میان میگن شوهرشون میزندشون. 

هنوز کتک زدن شوهر و درک نکردم ،چه برسه پدرشوهر😐🐀

تو خیلی از خانواده ها هست.هنوزم بعضی خانواده ها به پسرشون میگن هر از گاهی زنتو بزن رام بشه.

نمونش مادرشوهر من

تو خیلی از خانواده ها هست.هنوزم بعضی خانواده ها به پسرشون میگن هر از گاهی زنتو بزن رام بشه. نمونش م ...

به ماددشوهرت بگو اگه به زدن بود تو باید تا الان ادم شده باشی پس چرا همون حیوونی که بودی هستی😆😆😆

تیکر تولد دختر نازنینمه 
2706