2737
2734

از روغن کرچک کسی استفاده کرده تا حالا؟؟؟؟

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حدودسه ماه روزدرمیون سرمه می کشیدم،تغییر حجم مژه هام کاملامشخصه

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
میگن فایده نداره من استفاده نکردم ولی روغن سیاهدونه خوبه ریمل هم نزن مژه هات جون بگیره

روغن سیاهدونه رو استفاده کردی؟؟؟

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
 حدودسه ماه روزدرمیون سرمه می کشیدم،تغییر حجم مژه هام کاملامشخصه

سرمه اصل نمیدونم از کجا پیدا کنم یکی از مشاد گرفتم میگن اصل نیست

2738
من روغن آ رگان مصرف میکنم چند ماهه ،موهام خیلی خوب شده ،براق پرپشت ،ریزشش هم کم شده

چند خریدی عزیزم؟

سرمه اصل نمیدونم از کجا پیدا کنم یکی از مشاد گرفتم میگن اصل نیست

عطاری های معتبراحتمالاداشته باشند

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
اره خیلی خوب بود یک ماه شبا میزدم به مژه هام البته من مژه پرپشت ولی با ریمل خراب کردم..اون زدم خوب ...

اره مال منم ریمل ریخته همشو...چطوری بزنم؟؟؟

من هم ارگان امتحان کردم هم سیاه دونه 

هیچکدوم به خوبی روغن بادوم تلخ نیست 

خیلی خوبه 

تازه تو گوگل بزن خواص ریخن روغن بادوم در ناف 

من چند وقته تو نافم شبها روغن بادوم میریزم

خیلی پوستم خوب شده 

نه فقط صورت کل پوست بدنم خشکیش از بین رفته شفاف شده 

2706