2737
2739
عنوان

دوستان توجه کنین: شیراز الان زیر آب نیست!

| مشاهده متن کامل بحث + 27390 بازدید | 358 پست
نه اما اب تو خیلی از خونه ها رفته خونه پدر شوهر منم 30 سانت اب وایساده بود از ظهر تا ساعت 7 شوهرم در ...

خونه مانان بزرگ منم اب گرفت بنده خدا...

انقدر حالشون بده اومدن خونه ما...

خسارت که خیلی وارد شده،اما من تو تاپیکا متوجه شدم بعضیا فکر میکنن الان شیراز زیر ابه و وضعیتش مثل امروز صبح دروازه قرانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا خیلی هم سخته تمام زندگیت تو اب باشه    

خدا رو شکر خونم اونجا نیست اون خونه خالی بود اما کاملا مبله با جهیزیه من فردا برم ببینم میتونم برای وسایلام چیکار کنم

بچه ها الان شیراز خوبه فقط صبح چند قسمت شیراز دچار سیل شد الان تقریبا همه مسافران عزیز سکونت داده شدن مشکل اب و برق و گازم نداریم فقط دعا کنید اون عزیزانی ک گم شده دارن پیدا بشن

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2728
خونه مانان بزرگ منم اب گرفت بنده خدا... انقدر حالشون بده اوندن خونه ما... خسارت که خیلی وارد شد ...

عزیزم ما تصمیم گرفته بودیم به شیراز سفر کنیم با این اوصاف بنظر شما میشه اومد اونجا یا دیگه بیخیال بشیم؟

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
خدا رو شکر خونم اونجا نیست اون خونه خالی بود اما کاملا مبله با جهیزیه من فردا برم ببینم میتونم برای ...

انشاالله خسارتی بهشون وارد نشده باشه   

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

خداوندا !  ای دادار!

این شبیخون بلا از کجا رفت بر
مردمان سرزمینم؟

این تیر بیرحم از کجا آمد؟

بر کودکانِ خفته در دامانِ بی رحمی؟

خداوندا حواست هست؟

تو آخِر نا آشنائی با غم و اندوه

اشک میبارم

سیل میسازم

و در خود غرقه میگردم همچو
ماشین، در سیلِ شیراز

خداوندا !  خود ظهور کن

یا نگاهی بر مردمانِ رنجورِ سرزمین من بینداز

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
عزیزم ما تصمیم گرفته بودیم به شیراز سفر کنیم با این اوصاف بنظر شما میشه اومد اونجا یا دیگه بیخیال بش ...

عزیزم انشاالله بگذلرید برا اردیبهشت ماه

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2740
خونه مانان بزرگ منم اب گرفت بنده خدا... انقدر حالشون بده اومدن خونه ما... خسارت که خیلی وارد شد ...

واقعا خدا بهمون رحم کرده بهشون دلداری بدید. من که از خبر خونم شوکه شدم اما فیلمای دروازه قرانو که دیدم نفسم بند اومده بود 

عزیزم ما تصمیم گرفته بودیم به شیراز سفر کنیم با این اوصاف بنظر شما میشه اومد اونجا یا دیگه بیخیال بش ...

اوایل اردیبهش بیاید اردیبهشت شیراز معروفه قدمتون به روی چشم

پسر دوست خانوادگی خاهرمینا هم فوت شده بیچاره اون حوالی کار داشته مسافر هم نبوده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
دقیقا بجز همون قسمت شهرک سعدی که خونه هاشون آسیب دید بقیه شهر خداروشکر در امن و امانه. و مثل روزهای ...

خداروشکر وای من خیلی غصه خوردم شیرازی نیستم کسی رو هم اونجا ندارم اما خیلی گریه کردم 

همه جای ایران سرای من است.

مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما

بیخیال شید دوستم

من دلم آتیش گرفته واسه مسافرا از این ب بعدشیراز میشه کابوسشون😔😥

2706