2737
2739
عنوان

موج قوی‌تر بارندگی در شیراز از امشب وارد شهر می‌شود

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 28 پست
ما اومدیم شیراز مسافرت.امروز صبح بارش وحشتناک بود. خدا بخیر بگذرونه

عزیزم بردید سمت بالای شیراز مث گلستان ...امیدوارم خیلی اذیت نشید 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهرانیا و کرجیا هم اماده باش باشین

ما چطوری میتونیم اماده باشیم

اماده باش برای ستاد بحران .مثلا زلزله س بریم توکوچه و پارک بمونیم .باید بشینیم توخونه هامون بیاد ماشین و خونه رو داغون کن بره

2731
ما اومدیم شیراز مسافرت.امروز صبح بارش وحشتناک بود. خدا بخیر بگذرونه

کجایید الان در چه حالید؟

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

ما ساعت 12 از شیراز خارج شدیم الان تو راه یزدیم.. چ بارون و تگرگی بود. میگن دروازه قرآن سیل اومده. سرایدار مدرسه ای که بودیم خداخیرش بده گفت از اونجا نرید می‌خورید به ترافیک. واین شد که ما به سیلاب نخوردیم. 

2740
ما چطوری میتونیم اماده باشیم اماده باش برای ستاد بحران .مثلا زلزله س بریم توکوچه و پارک بمونیم .بای ...

خب لااقل یه ساکی اماده کنین اگه مجبور شدین یکم زودتر برین بیرون

لعنت به حسی که نزاشته هیچ کسی بجات بیاد!:)
خب لااقل یه ساکی اماده کنین اگه مجبور شدین یکم زودتر برین بیرون

خب بیرون هم همینه سیله .نمیره ت‌و خونه دروببنده که 

بیرون خطرناکه میکوبونه به دیواروماشین و هرچی که هست

@azaliaaaaa    بنظرت شوکولو تگ کنم دوباره یا نه 😁

تو همه تاپیکا مخصوصا تاپیک بیخودیا تگش کن 😭😭😭😭😭از اینا بزار😂😂😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
نزدیک حرم اسکان گرفتیم.فعلا جامون خوبه تا خدا چی بخواد

خداروشکر، مراقب باشید امروز فردا بارون شدید اعلام شده

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد