2733
2739
عنوان

و اما مشهد سیل...

| مشاهده متن کامل بحث + 984 بازدید | 76 پست

وای با عنوانتون ترسیدم

من خواهرم مشهده مسافرت قلبم ریخت

اوف

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢

حال خیلیا خرابه 

کاش شرایطو درک کنیم 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آغاز بارش‌ها در خراسان‌رضوی از امشب

🔹هواشناسی خراسان رضوی با صدور اخطاریه‌ای با توجه به آغاز بارش‌های رگباری در سطح استان از بعدازظهر امروز نسبت به آب‌گرفتگی و سیلابی‌شدن مسیل‌ها و اختلال در سیستم حمل‌ونقل استان در روزهای آینده هشدار داد./فارس

@iranfnews

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
بچه ها مشهدیا چرا اینقدر اهل بخور بخورن 😑

از بس اشپزیامون خوبه

والا بخدا هر شهری رفتم غذاهاشون به پای مشهد خودمون نمیرسید😄😄😄

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2738
اه بسه دیگه سیل سیل حالمونو بهم زدید بسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسه

اخبار واقعیش کم هول میندازه به جونمون 

این الکیاو سرکاریاش دیگه نمیدونم برای چیه؟😒

یعنی انقدری که بعضی ادما بیشعورن خود بیشعورم انقدر بیشعور   نیست.  

خدانکنه بلا به دور باشه برای همه بعدشم سرماخوردگی دلیلش نیومدن سیله؟ یه عده همین که سال تحویل میشه سریع تابستونی میکنن براهمینه که سرمامیخورن

ای اهل حرم میروعلمدار نیامد/ علمدارنیامد علمدارنیامد/سقای حسین سید و سالار نیامد/ علمدارنیامد علمدار نیامد/

ولی هشدار دادن 

ما طرقبه ایم کنار رودخثنه اینارو همه رو دارن خالی میکنن یکسره ام هشدار میدن خودتونو ول‌نکنبن تو بستر رودخونه کو گوش شنوا

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
بچه ها مشهدیا چرا اینقدر اهل بخور بخورن 😑

نوش جونمون

مال خودمونو میخوریم😋😋😋

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
2706