2733
2739
عنوان

میخاستم بادوستام برم قلیون بزنیم بارون نزاشت

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 78 پست

این قلیون لعنتی بدجوره با وجود بارداریم دیروز رفتیم بیرون قلیون بکشم اینقد توراه ک میرفتیم ب خودم گفتم چقد حالم بهم میخوره و وای چقد حالم بده ک دیگه وقتی رسیدیم از شدت حالت تهوع نکشیدم قلیون.برای اینکه نکشم و ضرر نرسونم این ترفندو انجام میدم جاریم هربار میرم خونشون قلیون میزاره میدونه باردارم هی میگه حالا اینبار اشکال نداره و چیزی نمیشه اینقد گف اا از ده باری ک رفتیم یبارشو کشیدم تا دوروز توخونه افتاده بودم هم از حالت تهوع و سردرد هم از عذاب وجدان بچم

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون گلم ...چرا الانم سرویسم 😃😃😃😃😃 ولی دیگه الان قلیونم برام چاق میکنن 😁😁😊😊(شوخی کردم) ا ...

چن سالشونه😂

یچی بپرسم میگم ۳قلو داشتی خیلی چاق شده بودی تو بارداری؟

I am a queen because I have a cute mad king
جاریای کم شعوری داری

اره واقعا میدونه باردارما یه ماه پیش عمل کرده و بخیه هاشو کشیدن و تموم شده رفته و خوبم شده ولی از تنبلی نشسته و خودشو زده ب مریضی و میگه میخاستم بهت زنگ بزنم بیای لباسامو بشوری دوسه تا سبد لباس دارم مونده همش ولی گفتم شاید خونه مامانتی نیستی اون روزم زنگ زده بیا شیرینی عید درست کن واسم شوهرمم گف این هیجا نمیاد مگه نمیبینین کل روز حالش بده سه تا پسر اندازه غول داری بگو درست کنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2740
اررررره فجیع چاق شده بودم یعنی افتضاح...اردیبهشت میرن تو ۶ سال

خوشبحالت که بچه هات بزرگ شدن.من دوقلوهام تازه ۱۵ روزشون پدرمو دراوردن کاش واسه منم زود بزرگ بشن😢😢

لطفا برای سلامتی پدرم ی صلوات بفرستید🥰ممنون
اره واقعا میدونه باردارما یه ماه پیش عمل کرده و بخیه هاشو کشیدن و تموم شده رفته و خوبم شده ولی از تن ...

ایول شوهرت

بهش رو ندیا

خیلی باادب و محترمانه هرچی گفت بپیچونش

I am a queen because I have a cute mad king

من باردار بودم سیگار میکشیدم انقدرفته بودرومخم ویارداشتم الانم ماهی یباربارفیقام میرم میکشم ولی بارداربودم اصلاقلیون نکشیدم

هم نایب چله میشم هم هرختمی بخواین براتون میگیرم به پولش نیازدارم التماس دعا ای دی تلگراممم@ssamiirraa
خوشبحالت که بچه هات بزرگ شدن.من دوقلوهام تازه ۱۵ روزشون پدرمو دراوردن کاش واسه منم زود بزرگ بشن😢😢

عه بچه کوچیکش خوبه ک نازه وقتی بزرگ میشن دیگه از بامزه بودن در میشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2706