2733
2734
عنوان

کسی عمل پروتز سینه انجام داده؟ راضیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10099 بازدید | 120 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونی که داره گیر میدن چرا داری اونی که نداره گیر میدن چرا نداری!!واقعا فاز مردا چیه!

راست گفتی والا...حساب کن خواهرشوهرم ۳۶سالشه اومده بودخونمون خیلی چاقه بعد فاق سینه ش از تاپش معلوم بود کامل بیرون بود فاقش.شوهرم رو سفره دیدم نگا فاقش کرد چن لحظه.حرصم گرفت خیلی

من خیلی افسرده م بخاطر سینه هام خیییلی

کاش شوهرت مث شوهر من بود بنظرم اینکه مردت بگه خیلی ازار دهندست شوهر من به اینا گیر نمیده واسه همین میگم البته من مشکل اینجوریم ندارم! فقط با قدم.مشکل داره 155 هستم که اونم به درک 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2728
راست گفتی والا...حساب کن خواهرشوهرم ۳۶سالشه اومده بودخونمون خیلی چاقه بعد فاق سینه ش از تاپش معلوم ب ...

حالا شوهر اونم مطمئن باش اینو نمیبینه به تپل بودنش گیر میده کلا مردا بجز خودشون و ننشون از هیچی راضی نیستن😂😂😂

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
شما بعد عمل بچه هم شير دادي؟ تو حالت عادي سوتين استفاده ميكنيد!

بله بعد عمل بچه دار شدم 

شیرم داشتم 

ولی بچم ی ما زردی داشت دکترش گفت زردی شیر مادره مجبور شدم قطع کنم شیر خشک بدم 

عمل اصن ب شیردهی ربطی نداره 

نه سوتین استفاده نمیکنم 

بیرون رفتنی استفاده میکنم

اونی که داره گیر میدن چرا داری اونی که نداره گیر میدن چرا نداری!!واقعا فاز مردا چیه!

بهانه گیری

چون اونا اعتماد به نفسشون زیاده،خودشون و کامل ترین مرد میبینن و متاسفانه اینطور مردایی با بهانه گیری اعتماد بهبه نفس زناشون و می گیرن

خوشبختی همیشه به دست آوردن نیست گاهی وقتا باید از دست بدی
2740

من عمل کردم آلان کمه کم ۲۰ سالی هست پروتز وجود داره اوایل اصلا آب نمک بود یهو میترکید بعد یه مدل سفت اومد که نمیترکید ولی خیلی سفت بود و هر دو اینا تاریخ انقضا داشت بعد ده سال

الان سیلیکون اومده که نرمه نیاز به تعویض نداره مادام العمر هست و فقط چاقو بخوره پاره میشه حتی ماشینم از روش رد بشه چیزیش نمیشه با بدن سازگارتره من یکسال و نیم پیش عمل کردم کل هزینه ها با احتساب کرم و قرص های بعدش و سوتین و کش دور سینه و لیزر جای زخم شد ۱۵ 

حالا شوهر اونم مطمئن باش اینو نمیبینه به تپل بودنش گیر میده کلا مردا بجز خودشون و ننشون از هیچی راضی ...

بخدا راست گفتی. شوهرش ایقد بش گیرمیده ک چرا چاقی وچرا مثه گاوی

بله بعد عمل بچه دار شدم  شیرم داشتم  ولی بچم ی ما زردی داشت دکترش گفت زردی شیر مادره مجب ...

افتادگي پيدا نميكنه پس با شير دادن؟!

بيرونم من استفاده نميكنم گاها  جك دارو فنر دارا كلا اذيتم ميكنه ولي الان كه شير اومده تو سينم يكم احساس ميكنم شل شده ميخواستم برم ازين نيم تنه هاياسپرت تنگ بخرم

2706