2733
2739
عنوان

قیمت زعفران

| مشاهده متن کامل بحث + 1296 بازدید | 21 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شرمنده سر شام بودم بعدم مبحث تعطیل شد گفتم وقت گذاشتید جواب دادید پاسختون رو بدم

اگر دوستمون نمیپرسیدن قطعا نمیگفتم و اسمش جار زدن نیست تبادل نظره فکر کنم همونطور که شما نظرتون رو عنوان کردید منم کردم حالا مال شما عنوان کرده نظره مال من جار زدن گلم از دید شما.

ممنون که با دیدگاهتون آشنام کردید ولی من علاقه ای ندارم قطعا هیچکس تو ۹ سالگیش نمیتونه انتخاب کنه و این یه جور تحمیله از دید من و باز هم به دیدگاهتون میگم علاقه ای ندارم.

اگر خطاب به من نمیگید راهش آینه ریپلای نکنید و خطاب به همه بگید وقتی ریپلای میکنید میره تو اعلان من و خواه ناخواه مخاطبان قرار میگیرم.

ممنونم به وظیفتون عمل کردید ولی دلیل بر پذیرشش نیست.

لطفا ریپلای نکنید چون طبق گفتتون دارید به همه میگید پس به همه بگید عزیزم.

شب خوش آرزوی سلامتی و سرزندگی میکنم براتون.

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت

که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش

هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت

همه کس طالب یارند چه هشیار و چه مست

همه جا خانه عشق است چه مسجد چه کنشت

سر تسلیم من و خشت در میکده‌ها

مدعی گر نکند فهم سخن گو سر و خشت

ناامیدم مکن از سابقه لطف ازل

تو پس پرده چه دانی که که خوب است و که زشت

نه من از پرده تقوا به درافتادم و بس

پدرم نیز بهشت ابد از دست بهشت

حافظا روز اجل گر به کف آری جامی

یک سر از کوی خرابات برندت به بهشت

عزیزم شرمنده سر شام بودم بعدم مبحث تعطیل شد گفتم وقت گذاشتید جواب دادید پاسختون رو بدم اگر دوستمون ...

عزیزم

شما اعلام نظر کردید

واقعا منظورم از جار زدن شما نبودید...بهتر بود می گفتم

ولی وقتی تو یک محیط عمومی حقیقی یا مجازی نظرمون رو اعلام می کنیم قطعا باید آماده نقد شدنش باشیم...چه من‌چه شما..چه افراد دیگه

من هم برای شما روزهای خوب و خدایی آرزو دارم

ممنون از ادبتون تو تبادل نظر😍😍😍

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
2728
عزیزم شما اعلام نظر کردید واقعا منظورم از جار زدن شما نبودید...بهتر بود می گفتم ولی وقتی تو یک مح ...

عزیزم ببخشید اینجا ریپلایتون کردن میخواستم آخر امضاتون رو بدونم توی کدوم سوره قرآن هست منم واسه جواب به یه بنده خدایی میخوام که مدام میگه چرا همش آرزوی مرگ میکنیم.ممنون میشم جواب بدین

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤