2737
2739
عنوان

وقتی بچه بودم مسخرم میکردن !

| مشاهده متن کامل بحث + 2267 بازدید | 136 پست
همیشه باورم میشد واقعا زشتم 😔😔😔😔

فداتشم همه زیبان 

مطمئنم شمام زیبایی ..

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من چهره خوبی دارم از نظر دیگران ولی دوران دبیرستان به شدت جوش میزدم ی روز تو سرویس ی دختر چاق و زشت و بدترکیب بهم گفت انقدر صورتت حال بهم زنه که باید با معده خالی نگات کنی وگرنه بالا میاری  جلوی چشم همه 

ولی من اصلا ناراحت نشدم چون میدونستم گذر است با اینکه تو سن حساسی بودم 

حالا هم همه ی اون جوشا رفته و قیافم خیلی فرق کرده 

به خاطر حرفای مفت دیگران خودتو نباز 

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜
2731
2740
نه حالااونجوریام نیستا.من معلمم بهم برمیخوره ها😀

عزیزم دلم شما تاج سری خانوم.گفتم اینجور مدرسه ها عشقم

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
اون بیچاره که اینقد زشت نیس دیگه😐😂

گف چشم وزغ یاد اون افتادم آخه خخخح گاهی وقتا خوبه گاهی وقتا شبیه رنگوعه بعضی وقتا😁

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
همینطوره  😉 ازون مدرسه تنها کسی ک موفق شد من بودم رتبم ۷۰۰شد و دندون میخونم همه شوهر کردن گ ...

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 آفرين موفق باشي

يه سوال مربوط به دندون بپرسم؟؟؟

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
2706