2733
2739

من ماه پیش برای اولین با چهار روز تاخیر پری شدم پنج روز بعد تموم شدن پری ترشح خیلی خیلی غلیظ و ببخشید کشدار دیدم شب قبلشم اقدام داشتم ممکنه تخمک گذاری باشه؟الانم چند روزه شبا پاهام ضعف میره نمیتونم بخوابم و دل درد عجیبی دارم بین وعده های غذاییم خیلی زود گرسنه میشم یعنی میشه گرفته باشه

موعدت بی بی بزن ان شاالله مامانت زدی

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

موعدت کی هس

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

خب همون 17روز اوله الان از 17حساب کن ببین دورت چن روزه بود وکی پری میشی