2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اه مردی که زن رو بزنه به نظرم دیگه مرد نیست خیلی چندشم میشه از چنین آدمی

کلا هر کس که فردی با فیزیک ضعیف تر از خودش رو بزنه به نظرم حقیره

دوستم خانمه، یه پیرمرد رو زد باهاش قهر کردم

2731
2738

استارتر این تاپیک چیه زدی؟؟؟؟😐

عیده مثلا😑

روزانه اینجا کم از شوهرای آشغال میشنویم‌الان شما داری یکی یکی زخم خورده ها رو صدا میکنی؟؟؟؟

بذار دردشون روی دل خودشون باشه

مردی که دست روی زن بلند میکنه بدون شک تعادل روانی نداره و بیماره

اما زنی که وامیسته کتک میخوره بیمار تره😐

با یه پزشک قانونی و طولِ درمان و شکایت میشه مادرِ یارو رو به عزاش نشوند و درس عبرتش کرد واسه بقیه اشون

وقتی وامیستید میخورید بعدشم‌ میاید اینجا تعریف میکنید پس ضعیفید و کسی که ضعیف باشه نه فقط از شوهر بلکه از همه میخوره و اسمشم ضعیفه اس😑

به خودتون بیاید توی سالِ جدید 

هیچچچچچچچچچچ مردی هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ مردی ارزش اینو نداره که در مقابل کثافت کاریش سکوت کنید حتی اگر خانواده ندارید که حمایتتون کنن خودتون رو به خانه های امن و بهزیستی معرفی کنید اما سکوت نکنید کتک نخوردید😐

شما کیسه بکس نیستید

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
نبخدا کمتر از ی ماه باهاش تو ی خونه موندما اینهمه بلا سرم اورده بود اخرش ی شب پا برهنه فرار کردم&nbs ...

بهترین کارو کردی    مردک دیوانه بوده      

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی
خدا لعنتش کنه اخههه چرررا؟

وایی نگو توروخدا 

میگم فقط جیغ میزدم دستم بخاطر شوک شدید الان نیمه کاره شده کلی امپولو قرص دکتر بهم داد تازه یک ساعته از بیمارستان اومدم 

در حد مرگ ترسیده بودمو جیغ میزدم میخواست جلوی جیغامو بگیره و از اون حالت بیرونم بیاره

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706