2733
2734
عنوان

بچه سوم 🙈🙊

5654 بازدید | 78 پست

بچه ها من دوتا پسر دارم خيليييي هم شيطون بودن و هستن كليييي مكافات بابت بارداري و زايمان داشتم بچه هام هر دو نارس دنيا اومدن مخصوصا كوچيكه كه ٦ ماهه بود با وزن ٩٠٠ گرم زجرررري كشيدم تا بزرگ شد الان ديگه شكر خدا بزرگ شدن بزرگه ١٠ و كوچيكه ٦ هست ولي خوب كسايي كه دوتا پسر دارن ميدونن چقدر اذيت دارن تماام وقت درگيرم واقعا حوصله ندارم ولي خيلي وقت ها دلم دختر ميخواد مخصوصا جاهايي كه محبت مادر دختري ميبينم دلم ميگيره خوب پسرها زياد اهل ابراز محبت نيستن مادر خيلي اخساسات دختر رو درك ميكنه خيلييي دختر دوست دارم ولي واقعا توان بدني و روحي اش رو ندارم از اون طرفم ميگم ادم سنش بالا ميره دختر نداشته باشي خيليي تنهايي ! پسر هر چقدرم خوب باشه همدم مادر نيست ! نظر شما چيه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
يه چي بگين دلم رو قانع كنم !!

خب بستگی داره چجوری تربیتش کنی

مثلا عمه ی من‌یه پسر داره انقدرررر به پپدر و مادرش و همینطور همسرش محبت و توجه میکنه که حدددد نداره 

اگه نگران این موضوع هستی باید سعی کنی بیشتر باشون دوست باشی و اینا 

ولی دختر هم خیلی خوبه اگه دختر دار بشییی خیلی ماهن دخترا

ولی در کل تربیت بچه مهمه نه جنسیتش

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2706