2737
2734
عنوان

بچه ها برای دوران جمع بندی کنکور

3674 بازدید | 22 پست

ک قراره  سوالات کنکور کار بشه کدوم کتاب؟

تعداد رای : 6
نظرسنجی
قلمچی
2
33%
دور دنیا در۴ ساعت
3
50%
پیشنهاد دیگه؟؟
1
16%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهت پیشنهاد میکنم:

این دوران اخر فقط تست بزنی.

شروع کن همه درسارو تست بزن و نکاتش و یادداشت کن.

بعد که کتابارو کامل تست زدی و همه اش تموم شد بشین نکاتش و بخون 

و جاهایی از کتابای درسی که توی تست دستت اومده بیشتر بخونی رو بیشتر برو بخون. 

چیزایی که از یادت رفته بود و توی تست فهمیدی رو بیشتر بخون. اما این خوندنات زمانبر نباشنا. کوتاه بخون چون زمان محدوده 

بعد دوباره بشین تست بزن. و باز نکات و دقت کن.

این چیزا باعث میشه کل کتابات برات مرور بشه.چون تست در حقیقت همون مرور کتاباس. 

انشاالله موفق باشی.

من اینروزارو گذروندم و الان کارمندم موفقی هستم

از صبحم شروع کن. تا شب کار کن.

توی یه اتاق خلوت برو حتما. خیلی سعی نکن توی سایت و نت باشی. توی تمرکزت موقع کنکور اثر میزاره.

کتاب های موج آزمون خوبن. درضمن تستهایی که قبلا کارکردی رو دوباره نشانداراشو کار کن+خوندن کتابهای زیست ودینی فراموص نشه

نمی تونم از عشق تو دل بکنم با این همه خاطره/نمی دونم به چشم کی زل بزنم نگاتو یادم بره
2738
اخه دیر شروع کردم هنوز تموم نکردم ک 😢

بس یه کم دور خوندت و بیشتر کن. جاهایی که واقعا سخته و بلد نمیشی رو رد شو. جمعه هارو فقط تست بزن تست اون قسمت از کتاب و که خوندی رو ها.

بعد که تموم شد فقط تست و فقط تست و فقط تست.

حجم خوندن مهم نیس. کیفیت خوندن مهمه. تست برا اینه که دستت بیاد از کجاها سوال میاد. حتی از حاشیه و زیرنویسام سوال میاد.

فقط خوندن کافی نیس اصلا و ابدا. تست زنی خیلی کمک میکنه. حداقل هر هفته جمعه و پنج شنبه هاروو تست بزن. کتابایی که برات سختن و بزار کلا کنار. برا خودت تعیین کن چیارو میخوای تو کنکور جواب بدی رو اونا تمرکز کن و بخون و تست بزن

اخه برای تجربی نمیشه شیمی و زیست حذف کرد مگر نصف ریاضی و فیزیک رو فوقش

زیست و که اصلا حذف نکن.شیمی رو هم همینطور.

ریاضی رو حذف کن. و درسایی که توش ضعف داری. بقیه رو خوب بخون. عمومیاتم خوب بخون که جبران کنی

2706