2737
2739

میشه از حرکات جنینتون بگید لگداش محکمه 

اخه لگدها نی نی من ضعیفن واونجوری محکم نمیزنه صبح رفتم بهداشت ضربان قلبش۱۴۲بود

بنظرتون لازمه برم نوارقلب بگیرم ازش 

لگدمیزنه ولی محکم نیست ک دردم بگیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هفته چندی ؟

من هفته 28 تازه ..کمتر شده ....همه میگن برا اینکه بزرگ میشه نمیتونه مث قبل تکون بخوره ....

هفته 25.26 خیلی زیاد بود 

الان دو ساعت زمان میگیرم 10 تا بشه دکتر گفت کافیه یا ساعتی چهار پنج تا 

کلا حساس نمیشم میگم دست خداست استرس بدتر میکندش

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
منم دردم نمیگیره

روزی چن بار حرکت میکنع من الان ناهارخوردم درازکشیدم ب پهلو بعد یه کوچولو لگدمیزنه بیشتر سمت واژنم حسش میکنم من بیشتردرازمیکشم حرکت میکنه کارمیکنم حرکت نداره

2738
هفته چندی ؟ من هفته 28 تازه ..کمتر شده ....همه میگن برا اینکه بزرگ میشه نمیتونه مث قبل تکون بخوره . ...

دوروز دیگه میرم۳۱هفته 

منم هفته قبلی بیشتربود الان دوروزه کمترمیزنه وای این دوماه اخر خودش ب تنهایی ب اون ۷ماه برابری میکنه ازبس حساسه 

توکل به خدا

ان شاالله همه نی نی ها سالم بدنیابیان

مال منم گاهی خیلی محکم اما گاهی هم اروم اینور اونور میکن,حساس نشو سر این چیزا

نی نی شما دختره ؟

آخه دیدم تیکر تون ابیه

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
دوروز دیگه میرم۳۱هفته  منم هفته قبلی بیشتربود الان دوروزه کمترمیزنه وای این دوماه اخر خودش ب ت ...

وای نه عزیزم من انقد اذیت شدم تازه الان خوشحالم که تا الان مونده امید خدا همه نی نی سالم دنیا بیان

نگران نباش همش دست خداست 

روزی چن بار حرکت میکنع من الان ناهارخوردم درازکشیدم ب پهلو بعد یه کوچولو لگدمیزنه بیشتر سمت واژنم حس ...

سلام وختی کار میکنی حرکت داره حس نمیکنی باهاش حرف بزن دستتو بزار رو شکمت 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
2706