2737
2734
عنوان

اگه شوهرتون بگه بهتون .....

| مشاهده متن کامل بحث + 18601 بازدید | 255 پست
اتفاقا این حرفو توبرنامه ی تلویزیونی ک سخنرانش هم مرجع تقلیدبودن شنیدم

برنامه تلویزیون رو بیخیال شید و یک سرچ کنی متوجه میشی.من خودم احکام خوندم.. همچین چیزی تا حالا نشنیدم!!

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..
من شوهرم میگه اولویتم توئی اما میدونم مادرش از همه واسش در اولویت تره فقط حوصله غر غرای منو ندارم بع ...

کلا مردا اغلب رو مخن بیشتر وقتی تابلو دروغ میگن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکی جای خودش. نه بخاطر همسر باید از پدر و مادر گذشت نه بخاطر پدر و مادر باید همسر رو نادیده گرفت‌. هرکدوم باید در جایگاه خودشون و با توجه به نیازی که بهت دارن بهشون رسیدگی کنی.

منظور از اینکه اولویت همسر باید باشه اینه چون بیشتر وقت و عمر شخص بعد از تاهل با همسرش سپری میشه و نیازها و هزینه های زن با شوهرشه و نیازها و غذا و آسایش مرد با زنشه، پس روا نیست همسرت رو بخاطر خانواده کنار بذاری یا علنا بگی تو اولویتم نیستی و هی خانوادتو بکنی تو چشمش.

هر چیزی اصولی داره. میشه محترمانه و با سیاست کلام و رفتاری جوری رفتار کرد که نه همسر ناراحت شه نه خانواده.

2731
هرکی جای خودش. نه بخاطر همسر باید از پدر و مادر گذشت نه بخاطر پدر و مادر باید همسر رو نادیده گرفت‌. ...

مرد سیاست چی میدونی.لج کجه کار خودشو میکنه.به هیچیم گوش نمیده

من کلا اجازه نمیدم همچین شرایطی بوجود بیاد که مجبور بشیم به هم همچین حرفی بزنیم

درکل اهل بحث و جدل نیستیم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2738

اصلا اصلش همینه معلومه سر سفره مامان باباش بزرگ شده جبهه گرفتن چرا؟ 

توهم اونقدر با مامان باباش خوب باش ک بشی جز اولویتاش 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏

اولویت باید تو باشی

و احترامشون رو تا وقتی داری که اونام بهت احترام میذارن

شوهرت چرا الان یادش افتاده اینو بگه ثانیا اگه اولویت اونان پس چرا میخاد ازدواج کنه

مگه کلفت میخاد

خدا لعنتشون کنه که فقط برای اینکه نسلشون منقرض نشه ازدواج میکنن .و‌گرنه فقط سگ گله ی ننه باباشونن 

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم