2752
2734
عنوان

اگه شوهرتون بگه بهتون .....

| مشاهده متن کامل بحث + 18601 بازدید | 255 پست

منم تازه عروسی کرده بودیم شوهرم میگفت اول پدرومادرم بعدشما تعجب نکردم قرارنبود بااومدن من پدر ومادری که چند سال زحمتشوکشیدن رو بمن ترجیح نده همین باعث شد الان بیشتر منو دوس داشته باشه چون منم سعی نکردم خودموثابت کنم بنظرم مردیکه پدرومادرشو دوس داره عاطفی ومسئلولیت پذیره ومیتونه همسروپدرخوبیم باشه 

.

من خیلی ناراحتم شوهرم کارش جای دیگس قبل سال تحویل رفته ۱۰ام میاد بعدش از دیروز ظهر تا امشب بهم زنگ نزده عصر خودم زنگ زدم برنداشت بعدش شمارمو دیده گرفته بعدش پرسیدم سرت شلوغ بود چیکارا کردی گف ته کاری نبود منم خیلی ناراحت شدم گفتم راستشو بگو به غیر من به کی زنگ زدی گف بابام ظهر زنگ زدم منم ناراحت شدم باهلش قهر کردم  خیلی بی معرفته حتی یه پیام بهم نداده بود از دیروز 

یا طبیب من لا طبیب له

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بهم نگفته ولی میدونم پدرومادرش چقدر براش مهم اند منم‌ ناراحت نمیشم  اونا برای شوهر من خیلی زحمت کشیدن 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
منم تازه عروسی کرده بودیم شوهرم میگفت اول پدرومادرم بعدشما تعجب نکردم قرارنبود بااومدن من پدر ومادری ...

امضات😄😄😄😄😄😄😄

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2731
بچه باید مستقل بار بیاد نه وابسته

اخه به استقلال بستگی نداره ... موضوع اولویته 

من کلا نمیگم که کار شوهرش خوبه یا بدد

من خواستم نظرشون رو راجع به این مساله هم بدونم 

وگرنه راجع به موضوع اصلی نظری ندادم چون نمیتونم خودم رو جای کسی بذارم که شرایطشو ندارم و نمیشناسمش 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
بله ناراحت میشم چون می فهمم درست تربیتش نکردم که بدونه اولویتش باید همسرش باشه نه بقیه. 

مرسی که پاسخ دادین نظرتون برام جالب بود   

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

عزیزم  روان شناسا معتقدن که بعد ازدواج اولویت زندگی باید همسر باشه. حتی بچه ی خود آدم اولویتی نسبت به همسر نداره. البته به معنای بی احترامی نسبت به خونواده هاشون نیست. اما مردی که این حرفو به زنش بگه خودش با دست خودش زنش رو از نظر عاطفی دفن کرده و اگر یه روزی زنش نیاز عاطفیشو با کسی دیگه تامین کرد خودشو باید ملامت کنه. زن هم باید جوری رفتار کنه که شوهرش مطمئن باشه اولویت زندگی خانومش هست . نه اینکه خانوما خودشون از خونواده هاشون دفاع کنن و بعد انتظار خلاف اینو از شوهرشون داشته باشن.

شوهر منم همیشه میگه تو الویت اولمی مخصوصا تو دوران نامزدی حداقل روزی دوبار میگفت😑الانم میگه و تو عملم اینطوریه من که اینطور فکر میکنم 

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

همسر منم بهم میگه اولویت مامان بابامن

منم اعتراض کردم گفت خب اونا جای خودشون و دارن تو جای خودتو... و خلاصه فهمیدم هرچی بجنگم باهاش بدتر میشه

اونا به هر حال ناخواسته هم که باشه مجبورن زن و زندگی شونو اولویت بگیرن...

چ ربطی داره تو هم از بچه هات همبن انتظارو داری ؟  که در آینده اولویتشون پدرمادشون باشن و همسرش ...

اون دیگ تشخیصش بستگی ب هرفردی داره بچه ی من تشخصیش هرچی بودبرام قابل احترامه همینطوری ک برای خودم قابل احترامه نظرم

انـــارگُــل💐یه خونواده خوشبخت چیزی جز بهشت زود رس نیست،خداجونم ممنون بابت همه چیز❤