2733
2739
عنوان

ای کسانیکه جداشدین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1645 بازدید | 75 پست
خب همین میگم رفته پرسیده زرنگی کرده اره بحسابم ریخته  ولی خب وکیل گفت فقط برااینه تونتونی بعد ...

از صد تومن بیشتره . مخصوصا الان که همه چی دو برابره. کسیو دیدم شغلش آزاد بود درامد انچنانی نداشت ۲۵۰ گفتن باید بده

✌نیام رو میسازم تک نفره😍
بعد حق وحقوق زنشو کامل داد؟ چقدطول کشید جداشدن؟

۱ سال

قسط بندی کرده دادگاه

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱ سال قسط بندی کرده دادگاه

نفقه ماهی ۵۰۰ بریدن

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
2728
از صد تومن بیشتره . مخصوصا الان که همه چی دو برابره. کسیو دیدم شغلش آزاد بود درامد انچنانی نداشت ۲۵۰ ...

این وضعش خوبه

البته از بس عوضیه اون صد فرستاد گفته بود همونوداشتم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2740
از صد تومن بیشتره . مخصوصا الان که همه چی دو برابره. کسیو دیدم شغلش آزاد بود درامد انچنانی نداشت ۲۵۰ ...

شماحقوق خوندین؟

اوووه پس ماهی یکو پونصد باید بده دلیل داداشت خ مهم بوده که همچین کاری کرده؟

بله مهمه

البته از وقتی طلاقش داد دیگه نفقه نمیده فقط مهریه

اره حق اعتراض داره . تا تهرانم میره اعتراضش. اکه غیر حضوری هم رای بخوره ۶۶ روز وقت اعتراض داره

پس دوسال رو شاخشه

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
بله مهمه البته از وقتی طلاقش داد دیگه نفقه نمیده فقط مهریه

ما هیچ دلیلی نداره شوهرم سر هیچو پوچ طلاق طلاق می‌کنه 

یه بارم بهم پیام داد دوست دارم و... ولی میگه باید پدرمادرم وساطت کنن تابیارمت

عوضی

2706